Ekspert od nieruchomości gruntowych
Krzysztof Derdzikowski
Kategoria
Grunty i deweloperka
Ocena:

10 ZŁOTYCH zasad na znalezienie SUPER działki!

Znalezienie potencjalnie dobrej działki czasami jest nie lada wyzwaniem. Korzystając z portali na których wszyscy szukają mamy potencjalnie małe szanse na znalezienie czegoś dobrego. Czy jest inna droga? Ścieżki mniej uczęszczane przez wszystkich? Okazuje się, że tak. W tym materiale ze szkolenia zawarta jest odpowiedź. Warto obejrzeć do samego końca i zgarnąć bonus.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jakie jest 10 sprawdzonych sposobów na szukanie działek? Z jakich narzędzi korzystać, żeby znaleźć odpowiednią działkę i na niej potencjalnie zarobić.
  • Czy na portalach można jeszcze znaleźć dobre oferty? Czy w obecnej sytuacji da się jeszcze na portalach znaleźć dobry grunt do zakupu, a jeśli tak, to jak go wyszukać?
  • Kiedy warto szukać działek w terenie? Jak nieodkryty potencjał drzemie w tym obszarze i jak go wykorzystać?
  • Gdzie jest wąskie gardło w procesie poszukiwania okazji na inwestycję? Wyeliminowanie tego czynnika zwiększa szansę na sukces o kilkadziesiąt procent!
  • Co zrobić, aby nie musieć szukać? Ten punkt jest kluczowy i warto choćby tylko dla niego posłuchać szkolenia!
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCHmateriałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE!Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Krzysztof Derdzikowski

Ekspert od nieruchomości gruntowych

Były pośrednik nieruchomości, obecnie inwestor, doradca oraz szkoleniowiec. Autor licznych branżowych tekstów i poradników dostępnych w lokalnych mediach internetowych i drukowanych.

Z rynkiem nieruchomości związany jest od 2006 roku. Pracował m.in. dla największego biura nieruchomości w Polsce, a także rozwijał lokalne oddziały kilku nowych firm z branży.

Aktualnie rozwija kolejną spółkę obsługującą rynek nieruchomości. Krzysztof jest inwestorem zarabiającym na działkach rolnych. Pierwszą działalność założył razem z kolegą w czasie kryzysu na rynku gruntów. Korzystając z wiedzy i doświadczenia zawodowego, które zdobył na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, doradza swoim klientom w zakresie obrotu gruntami rolnymi i pomaga im realizować założone cele biznesowe.