Wykładowca
Basia Domarus
Kategoria
Komunikacja i relacje
Ocena:

Relacje biznesowe i networking w nieruchomościach

Pierwsze w 2020 roku spotkanie Mieszkanicznika w Warszawie na którym gościliśmy Basię Domarus z Gdańska. Opowiadała o tym jak dzięki odpowiednim relacjom z klientami, etyce wypracować sobie odpowiednią markę na rynku i sprawić, by klienci zabiegali o Ciebie i płacili takie pieniądze jakie sobie zażyczysz.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Etyka w relacjach?
  • Jak dbać o siebie i klienta.
  • Marka? Jak ją wypracować?
  • Czy otoczenie ma znaczenie?
  • Obsługa klienta i bezpieczeństwo.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Basia Domarus

EKSPERT OD RELACJI

Ekspert od relacji. Współpracuje z inwestorami przeprowadzając „za rękę” przez cały proces: od zbadania potrzeb i możliwości, pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, przystosowanie do wynajmu, znalezienie najemców, zarządzanie najmem. Specjalizuje się w podnajmie długoterminowym.

Liderka Stowarzyszenia Mieszkanicznik Gdańsk, pośrednik w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami. W swoich działaniach opiera się na odpowiedzialności, solidności i szczerości. Prywatnie wolontariuszka, podróżniczka, globtroterka, pasjonatka życia.

Autorka książek: „Champagne za dziewięć 5dziesiąt czyli jak sprawić, by klienci zabiegali o Ciebie” oraz „Pamiętnik pod-różny czyli w 100 dni dookoła siebie”. „Fascynuje mnie życie na wszelkich płaszczyznach poznawczych. Uwielbiam smakować, testować, sprawdzać, zgłębiać, poznawać i uczyć się. I stay hungry.”

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS