BASIA DOMARUS


Relacje biznesowe i networking w nieruchomościach
 

Pierwsze w 2020 roku spotkanie Mieszkanicznika w Warszawie na którym gościliśmy Basię Domarus z Gdańska. Opowiadała o tym jak dzięki odpowiednim relacjom z klientami, etyce wypracować sobie odpowiednią markę na rynku i sprawić, by klienci zabiegali o Ciebie i płacili takie pieniądze jakie sobie zażyczysz.

Dostęp do wszystkiego PROMOCJA 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

Dostęp tylko do tego kursu

Dostęp do wszystkich kursów

Basia Domarus - Ekspert od relacji

Ekspert od relacji. Współpracuje z inwestorami przeprowadzając „za rękę” przez cały proces: od zbadania potrzeb i możliwości, pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, przystosowanie do wynajmu, znalezienie najemców, zarządzanie najmem. Specjalizuje się w podnajmie długoterminowym.

Liderka Stowarzyszenia Mieszkanicznik Gdańsk, pośrednik w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami. W swoich działaniach opiera się na odpowiedzialności, solidności i szczerości. Prywatnie wolontariuszka, podróżniczka, globtroterka, pasjonatka życia.

Autorka książek: „Champagne za dziewięć 5dziesiąt czyli jak sprawić, by klienci zabiegali o Ciebie” oraz „Pamiętnik pod-różny czyli w 100 dni dookoła siebie”.

„Fascynuje mnie życie na wszelkich płaszczyznach poznawczych. Uwielbiam smakować, testować, sprawdzać, zgłębiać, poznawać i uczyć się. I stay hungry.”


Ulubiony cytat:

Prawie wszystko – zewnętrzne oczekiwania wobec ciebie, duma, strach przed wstydem lub porażką – wszystkie te rzeczy są niczym wobec śmierci. Tylko życie jest naprawdę ważne. Pamiętanie o tym, że kiedyś umrzesz jest najlepszym sposobem jaki znam na uniknięcie myślenia o tym, że masz cokolwiek do stracenia. - Steve Jobs

Kilka opinii od naszych klientów

Maciek z Katowic
😎 "Takiej ilości wiedzy na temat rynku nieruchomości w jednym miejscu jeszcze nie widziałem" 😎
Cezary z Krakowa
👍 "Same prelekcje z negocjacji pozwoliły mi zaoszczędzić trzydzieści tysięcy złotych przy kupnie 2 mieszkań..." 👍
Kasia z Warszawy
"Najlepsze jest to, że mogę uczyć się wtedy kiedy mam na to czas. Kiedy dzieci już śpią, ja uczę się inwestowania. Dziękuję!" 💚

CZAS TRWANIA - 118 MINUT

RELACJE BIZNESOWE I NETWORKING W NIERUCHOMOŚCIACH
  • Wprowadzenie
  • Etyka
DBAJ O SIEBIE I O KLIENTA
  • Wypracuj markę
  • Otoczenie
  • Obsługa klienta i bezpieczeństwo
Dostęp tylko do tego kursu
Dostęp do wszystkich kursów PROMOCJA TYLKO TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)