Wykładowca
Mieczysław Dutkowski
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Jak zbudować finansowe bezpieczeństwo w niepewnych czasach

Szkolenie on-line na którym poruszana jest kwestia trudnej sytuacji finansowej wielu osób. Omawiane jest 5 rodzajów aktywów i możliwości jakie stwarzają kryzysowe sytuacje. Wiedza jest dla tych, którzy mają otwarty umysł i dużo pokory. Warto obejrzeć.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Czym w ogóle są aktywa i dlaczego są nam tak bardzo potrzebne?
  • Co się obecnie dzieje z pieniądzem na świecie i jak to wpłynie na większość ludzi?
  • Jakie aktywa są najbardziej dochodowe w obecnych czasach?
  • Dlaczego budowanie aktywów jest dziś wyjątkowo ważne?
  • Czy warto włożyć cały kapitał w S&P500 nie inwestując w inne akcje?
  • Dlaczego 95% populacji będzie do końca życia niewolnikami i co zrobić, żeby przestać być niewolnikiem i znaleźć się w 5% ludzi wolnych?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Mieczysław Dutkowski

PRZEDSIĘBIORCA, MIŁOŚNIK BUDOWANIA AKTYWÓW

W okresie ostatnich dwóch dekad założył 7 własnych firm. Przez długi czas zdobywał umiejętności biznesowe w praktyce. W ciągu 11 lat przeszkolił niespełna 1300 osób z zakresu edukacji finansowej, budowania aktywów, biznesu i trwałej zmiany.

Szkolił się bezpośrednio u najlepszych przedsiębiorców zarówno w Polsce, UK jak i USA. Na co dzień preferuje życie w „TU i TERAZ”.

Obecnie tworzy i zarządza Akademią Mieszkanicznika, platformą VOD na której jest praktyczna wiedza z zakresu inwestowania i zarządzania nieruchomościami. Oprócz projektów związanych z nieruchomościami posiada praktyczne doświadczenie w pracy z ludźmi w zakresie odbudowy zdrowia. Jego pasją jest produkcja muzyki elektronicznej, wyjazdy w góry i budowanie aktywów w rzeczywistym świecie. Zawodowo używa Mocnych Stron pracując z przedsiębiorcami. Potrafi wydobyć z nich, to co najmocniejsze i przekuć naturalne zasoby w realne zyski.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS