Wykładowca
Karolina Pawłowska
Kategoria
Licytacje komornicze/ Udziały
Ocena:

Inwestycje w nieruchomości ze skomplikowanym stanem prawnym

Trudne tematy w nieruchomościach, udziały, licytacje komornicze cieszą się coraz większą popularnością ze względu na duży R.O.I i ponadprzecietne zyski. Karolina jest w tym temacie ekspertem, wie jak rozmawiać z dłużnikami, jak kupować i sprzedawać udziały i wie z praktyki jak robić deale w tych obszarach. Jeśli intesuje Cię temat udziałów w nieruchomościach koniecznie obejrzyj ten materiał.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak wygląda cały proces inwestowania w nieruchomości zadłużone?
  • Dlaczego komornik gra w naszej drużynie i warto się z nim zaprzyjaźnić?
  • Jakie są korzyści dla dłużnika przy współpracy z nami?
  • Jak dotrzeć do dłużnika (3 sprawdzone metody)?
  • Jaki jest model biznesowy udziałów z posiadaniem i bez posiadania?
  • W jaki sposób inwestować w zadłużone udziały w nieruchomościach?
  • Co zrobić gdy coś pójdzie nie tak?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Karolina Pawłowska

ESKPERT W ZAKRESIE FLIPÓW I ZADŁUŻONYCH NIERUCHOMOŚCI

Prowadzi spółkę ESTATICA, która pozwala inwestorom bezobsługowo inwestować w nieruchomości z problemami prawnymi na terenie całej Polski. Rozpoczęła przygodę z nieruchomościami gdy w 2019 roku zrobiła 1. flipa, od tego czasu wyspecjalizowała się we flipach bez remontu, na ułamkowych częściach nieruchomości oraz nieruchomościach zadłużonych.

Jej celem jest kupić 50 nieruchomości lub udziałów w 2024 roku, a swoje struktury buduje tak by móc pracować jedynie zarządczo, nie operacyjnie. Jej flipy na udziałach zostały wyróżnione tytułem Inwestora Roku 2022 Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Karolina stworzyła również Fundację Wolności Mieszkaniowej, gdzie każdy może dostać darmową pomoc prawną w zakresie nieruchomości. Jest Liderem Łódzkiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik oraz studentką ASBIRO.

Inne produkty, które mogą Cię zainteresować

Jan Dziekoński - Czy rynek najmu się skończył? Małogrzata Lorini - Najem krótkoterminowy krok po kroku Jarosław Szymański - 7 kluczowych problemów adaptacji poddaszy Joanna Popławska - Jak aranżować wnętrze, żeby wyglądało tak samo dobrze na zdjęciach jak i w realu! Ewa Wielgórska - Jak technologia zwiększa elastyczność najmu i chroni przed ryzykiem pustostanów

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS