Wykładowca
Paweł Preisner
Kategoria
Deweloperka
Ocena:

Deweloperka z pasją i wynikami finansowymi

Materiał nagrany podczas XI Kongresu Mieszkanicznika. Pełnowatościowe szkolenie, w którym Paweł Preisner z humorem, na swoim przykładzie, opowiada m.in. o tym co zrobić aby inwestycje deweloperskie stały się rentowne.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Od czego zacząc deweloperkę?
  • Jak wywołać potrzebę na ryku?
  • Co należy wziąć pod uwagę aby pojawił się wynik finansowy?
  • Czy finansowanie jest kluczowe dla uzyskania wyniku finansowego?
  • Sposoby finansowania inwestycji.
  • Projekt, jak go czytać i jak rozmawiać z architektem.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Paweł Preisner

DEWELOPER, INWESTOR I PRZEDSIĘBIORCA

Z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 15 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Jego inwestycje: ST Tower, Zig Zak House, osiedle Strażacka są wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne w Rzeszowie. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, która została wydana w październiku 2018 roku.

Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Doświadczenie wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności, ogólnie mówiąc w nieruchomościach pozwoliły na zebranie bezmiernej ilości wiedzy, którą przedstawi podczas swojego wykładu. Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia – sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie.

Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2018 dla inwestycji ST Tower oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS