Wykładowca
Romuald Pilitowski
Wykładowca
Jan Bijas

Praktyczne aspekty finansowania flipów kredytem hipotecznym

Na IX Kongresie Mieszkaniczników, Eksperci finansowi z Salomon Finance, przedstawiają w jaki sposób dokonać zakupu nieruchomości pod flip, finansując ją kredytem hipotecznym. Uniwersalny, bardzo wartościowy materiał, szczególnie dla początkującyc fliperów.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak wygląda proces pozyskiwania kredytu hipotecznego w ogóle?
  • Jak taki proces przeprowadzić na rynku flipów?
  • Jakie ograniczenia dla kredytów hipotecznych występują na rynku flipów?
  • Jak rozwiązać kwestię ograniczeń i pozyskać kredyt hipoteczny?
  • Jakie są koszty kredytu hipotecznego?
  • Jak przygotować dokumentację do wniosku kredytowego?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Romuald Pilitowski

EKSPERT FINANSOWY

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (kierunek Finanse i Bankowość) oraz informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Zawodowo wywodzi się z czołówki firm konsultingowych, pracował m.in. w PricewaterhouseCoopers

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży bankowej. Współtworzy firmę Salomon Finance od samego powstania. Autor licznych publikacji prasowych.

Jan Bijas

PRZEDSIĘBIORCA, DYREKTOR GENERALNY SALOMON FINANCE

Ekspert w dziedzinie kredytów hipotecznych związany z branżą bankową od ponad 10-ciu lat. Wychowanek Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Z początku pracował w renomowanych firmach doradczych, aby w 2007 roku założyć wraz z wspólnikiem własną inicjatywę przedsiębiorczą - Salomon Finance.

Prekursor nurtu etycznego doradztwa finansowego. Autor ponad 150-ciu wywiadów i publikacji o tematyce finansowej. Prelegent na licznych konferencjach branżowych, doradca merytoryczny Komisji Nadzoru Finansowego, prowadzący szkolenia m.in. dla departamentów analiz kredytowych czołowych krajowych i zagranicznych instytucji finansowych.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS