Wykładowca
Romuald Pilitowski
Wykładowca
Jan Bijas

Praktyczne aspekty finansowania flipów kredytem hipotecznym

Na IX Kongresie Mieszkaniczników, Eksperci finansowi z Salomon Finance, przedstawiają w jaki sposób dokonać zakupu nieruchomości pod flip, finansując ją kredytem hipotecznym. Uniwersalny, bardzo wartościowy materiał, szczególnie dla początkującyc fliperów.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak wygląda proces pozyskiwania kredytu hipotecznego w ogóle?
  • Jak taki proces przeprowadzić na rynku flipów?
  • Jakie ograniczenia dla kredytów hipotecznych występują na rynku flipów?
  • Jak rozwiązać kwestię ograniczeń i pozyskać kredyt hipoteczny?
  • Jakie są koszty kredytu hipotecznego?
  • Jak przygotować dokumentację do wniosku kredytowego?
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Romuald Pilitowski

EKSPERT FINANSOWY

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (kierunek Finanse i Bankowość) oraz informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Zawodowo wywodzi się z czołówki firm konsultingowych, pracował m.in. w PricewaterhouseCoopers

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży bankowej. Współtworzy firmę Salomon Finance od samego powstania. Autor licznych publikacji prasowych.

Jan Bijas

PRZEDSIĘBIORCA, DYREKTOR GENERALNY SALOMON FINANCE

Ekspert w dziedzinie kredytów hipotecznych związany z branżą bankową od ponad 10-ciu lat. Wychowanek Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Z początku pracował w renomowanych firmach doradczych, aby w 2007 roku założyć wraz z wspólnikiem własną inicjatywę przedsiębiorczą - Salomon Finance.

Prekursor nurtu etycznego doradztwa finansowego. Autor ponad 150-ciu wywiadów i publikacji o tematyce finansowej. Prelegent na licznych konferencjach branżowych, doradca merytoryczny Komisji Nadzoru Finansowego, prowadzący szkolenia m.in. dla departamentów analiz kredytowych czołowych krajowych i zagranicznych instytucji finansowych.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS