MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

ROZSĄDNI BRACIA


Początki w deweloperce łatwo i bezpiecznie!
 

Webinar globalny na którym gościliśmy Rozsądnych Braci. Na webinarze Piotr i Robert Kiereś opowiadają ze swojego 19 letniego doświadczenia jak bardzo niebezpieczna jest działalność deweloperska, jakie ryzyka się z nią wiążą oraz jak można się przed nimi zabezpieczyć. Mówią też na czym możesz w deweloperce zarobić i ile. Dla osób, które chcą zagłębić się w temat budowania nieruchomości z pewnością będzie to wartościowy materiał.

Dostęp do wszystkiego 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZAS TRWANIA - 71 MINUT

ROZĄDNI BRACIA
  • Początki w deweloperce łatwo i bezpiecznie

ROZSĄDNI BRACIA

Rozsądni Bracia to Robert Kiereś, Michał Kiereś i Piotr Kiereś. Inwestowanie w nieruchomości rozpoczęli w 2001 roku od inwestycji deweloperskiej w budowę jednego bliźniaka. Przez kilka lat działali razem, a później ich drogi zawodowe rozeszły się. Założyli oddzielne firmy, które działały na jednym, wspólnym, lokalnym rynku. Na przełomie roku 2011/2012 rozpoczęli inwestowanie w mieszkania na wynajem.

W grudniu 2014 roku założyli firmę działającą pod marką Zielony Żółwik, która zajęła się zarządzaniem najmem mieszkań W 2015 roku założyli wspólną firmę deweloperską, w ramach której połączyli swój kapitał, doświadczenie i grunty, które wcześniej każdy z nich pozyskał. Od tego czasu ich firma deweloperska prężnie się rozwija realizując kolejne projekty mieszkaniowe budynków jedno i wielorodzinnych oraz budynki usługowe.

Aktualnie inwestują w nieruchomości tworząc spółki rentierskie, deweloperskie w tym także w modelu inwestowania grupowego.

OBEJRZYJ CAŁOŚĆ

Dostęp tylko do tego kursu TYLKO 79zł (dostęp do tego kursu przez 12 miesięcy)
Dostęp do wszystkich kursów - TYLKO DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA TERAZ 99zł miesięcznie z kodem rabatowym (rozliczane rocznie)

OPINIE STUDENTÓW AKADEMII

Marek Kozłowski
👍 Obejrzałem kilka darmowych materiałów z Akademii Mieszkanicznika. Bardzo wartościowe treści. Polecam. 👍
Paweł Walczak
👌 Super inicjatywa, super wykonanie. Bardzo praktyczne rady ułatwiające rozpoczęcie przygody z wynajmem. Ogromna wiedza prowadzących wykłady. 👌
Iwona
👏 Dobrze, że są opisane/wyjaśnione podstawowe zagadnienia w najmie. Brawa również za szybka reakcje/porady/wsparcie po pojawieniu się epidemii. 👏

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS