Wykładowca
Rozsądni Bracia
Kategoria
Deweloperka
Ocena:

Początki w deweloperce łatwo i bezpiecznie!

Webinar globalny na którym gościliśmy Rozsądnych Braci. Na webinarze Piotr i Robert Kiereś opowiadają ze swojego 19 letniego doświadczenia jak bardzo niebezpieczna jest działalność deweloperska, jakie ryzyka się z nią wiążą oraz jak można się przed nimi zabezpieczyć. Mówią też na czym możesz w deweloperce zarobić i ile. Dla osób, które chcą zagłębić się w temat budowania nieruchomości z pewnością będzie to wartościowy materiał.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Czy działalność dewelopera jest niebezpieczna?
  • Jakie ryzyka wiążą się z taką działalnością?
  • Jak zabezpieczyć się przed zagrożeniami w deweloperce?
  • Czy na deweloperce można zarobić i ile?
  • Na co zwrócić uwagę planując inwestycję deweloperską?
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Rozsądni Bracia

DEWELOPERZY, INWESTORZY, PRAKTYCY

Rozsądni Bracia to Robert, Michał i Piotr Kiereś. Inwestowanie w nieruchomości rozpoczęli w 2001 roku. Przez kilka lat działali razem, później ich drogi zawodowe rozeszły się. Na przełomie roku 2011/2012 rozpoczęli inwestowanie w mieszkania na wynajem.

W grudniu 2014 roku założyli firmę, która zajęła się zarządzaniem najmem mieszkań. W 2015 roku powołali wspólną firmę deweloperską, w krórej połączyli swój kapitał, doświadczenie i grunty. Od tego czasu firma rozwija się, realizując kolejne projekty mieszkaniowe budynków jedno i wielorodzinnych oraz budynki usługowe.

Aktualnie inwestują w nieruchomości tworząc spółki rentierskie, deweloperskie w tym także w modelu inwestowania grupowego.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS