Wykładowca
Rozsądni Bracia
Kategoria
Deweloperka
Ocena:

Początki w deweloperce łatwo i bezpiecznie!

Webinar globalny na którym gościliśmy Rozsądnych Braci. Na webinarze Piotr i Robert Kiereś opowiadają ze swojego 19 letniego doświadczenia jak bardzo niebezpieczna jest działalność deweloperska, jakie ryzyka się z nią wiążą oraz jak można się przed nimi zabezpieczyć. Mówią też na czym możesz w deweloperce zarobić i ile. Dla osób, które chcą zagłębić się w temat budowania nieruchomości z pewnością będzie to wartościowy materiał.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Czy działalność dewelopera jest niebezpieczna?
  • Jakie ryzyka wiążą się z taką działalnością?
  • Jak zabezpieczyć się przed zagrożeniami w deweloperce?
  • Czy na deweloperce można zarobić i ile?
  • Na co zwrócić uwagę planując inwestycję deweloperską?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Rozsądni Bracia

DEWELOPERZY, INWESTORZY, PRAKTYCY

Rozsądni Bracia to Robert, Michał i Piotr Kiereś. Inwestowanie w nieruchomości rozpoczęli w 2001 roku. Przez kilka lat działali razem, później ich drogi zawodowe rozeszły się. Na przełomie roku 2011/2012 rozpoczęli inwestowanie w mieszkania na wynajem.

W grudniu 2014 roku założyli firmę, która zajęła się zarządzaniem najmem mieszkań. W 2015 roku powołali wspólną firmę deweloperską, w krórej połączyli swój kapitał, doświadczenie i grunty. Od tego czasu firma rozwija się, realizując kolejne projekty mieszkaniowe budynków jedno i wielorodzinnych oraz budynki usługowe.

Aktualnie inwestują w nieruchomości tworząc spółki rentierskie, deweloperskie w tym także w modelu inwestowania grupowego.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS