Wykładowca
Łukasz Kawiorski
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Oddłużanie. Czyli jak zarabiać na zadłużonych mieszkaniach

Na spotkaniu Mieszkanicznika Łukasz pokazał jakie pułapki czekają w zadłużonych inwestycjach i jak się przed nimi zabezpieczyć. Na przykładzie wybranych transakcji zaprezentował szczegółowo proces oddłużania i zakupu nieruchomości oraz ocenę czasu i rentowności inwestycji tego typu.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak przebiega proces zadłużania.
  • Jak pozyskać zadłużone nieruchomości?
  • Kroko po kroku - schemat procesu przejęcia zadłużonej nieruchoomości.
  • Case study jak schemat sprawdził się w prakyce.
  • Jakie są czynniki ryzyka i sukcesu.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Łukasz Kawiorski

WARSZAWSKI INWESTOR I FLIPPERAKTYWNY INWESTOR

Łukasz specjalizuje się m.in. w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych oraz zakupie mieszkań zadłużonych (połączonym z ich oddłużaniem). Na koncie ma już ponad 100 zrealizowanych na warszawskim rynku nieruchomości transakcji (z tego kilkadziesiąt transakcji flipowych zrealizowanych na własny rachunek). Swoją przygodę z branżą nieruchomości rozpoczął w 2014 roku, a największy jego sukces, jak sam mówi to osiągnięcie po 4 latach dzięki nieruchomościom wolności finansowej.

Doświaczenie Łukasza na rynku nieruchomości obejmuje także m.in.: automatyzacja biznesu flippowego (kombajn flipowy), mieszkania inwestycyjne na zamowienie i tworzenie akademików, podziały mieszkań na pokoje.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS