Dostęp do materiałów video

297 PLN

miesięcznie

Regularna cena za pakiet "Standard Plus" to 297 pln za 1 miesiąc i automatycznie powtarzająca się subskrypcja przez następne 12 miesięcy. Twoje konto zostanie obciążone według powyższej ceny za pierwszy miesiąc i będzie automatycznie obciążone co miesiąc tą samą kwotą (dostajesz gwarancję stałej ceny), chyba że anulujesz subskrypcję przed końcem bieżącego okresu subskrypcji. Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie po upływie 6-ciu miesięcy w Ustawieniach (brak zwrotów na kartę kredytową za częściowe okresy subskrypcji).

2997 PLN

rocznie

Regularna cena za pakiet "Platinum" to 249,75 pln za 1 miesiąc w rozliczeniu najbliższych 12 miesięcy i automatycznie powtarzająca się subskrypcja po upływie tego czasu na kolejne 12 miesięcy. Twoje konto zostanie obciążone według powyższej ceny za pierwszy rok i będzie automatycznie obciążone co roku tą samą kwotą (dostajesz gwarancję stałej ceny), chyba że anulujesz subskrypcję przed końcem bieżącego okresu subskrypcji. Możesz ją anulować w dowolnym momencie w Ustawieniach (brak zwrotów na kartę kredytową za częściowe okresy subskrypcji).

4997 PLN

na zawsze

Klikając w przycisk „Rozpocznij naukę”, przechodzisz formularza rejestracyjnego i wyrażasz zgodę na zapisanie się do naszego planu subskrypcji. Akceptujesz też nasz Regulamin świadczenia usług na platformie Akademia Mieszkanicznika oraz Polityką Prywatności.

100% GWARANCJI

Oferujemy 30 dni na zwrot jeśli uznasz, że "Dostęp do wszystkiego" nie jest dla Ciebie satysfakcjonujący.

Strona zabezpieczona SSL

Masz pytania?

+48 501 674 178

akademia@mieszkanicznik.org.pl