Dostęp do wszystkiego

299 PLN

miesięcznie

Cena za pakiet "STANDARD PLUS" to 149 pln za 1 miesiąc i automatycznie powtarzająca się subskrypcja przez następne 12 miesięcy. Twoje konto zostanie obciążone według powyższej ceny za pierwszy miesiąc i będzie automatycznie obciążone co miesiąc tą samą kwotą (dostajesz gwarancję stałej ceny), chyba że anulujesz subskrypcję przed końcem bieżącego okresu subskrypcji. Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie po upływie 6-ciu miesięcy w Ustawieniach (brak zwrotów na kartę kredytową za częściowe okresy subskrypcji).

2376 PLN

rocznie

Cena za pakiet "PREMIUM" to 99 pln za 1 miesiąc (z kodem rabatowym cena jest niższa) w rozliczeniu najbliższych 12 miesięcy i automatycznie powtarzająca się subskrypcja po upływie tego czasu na kolejne 12 miesięcy. Twoje konto zostanie obciążone według powyższej ceny za pierwszy rok i będzie automatycznie obciążone co roku tą samą kwotą (dostajesz gwarancję stałej ceny), chyba że anulujesz subskrypcję przed końcem bieżącego okresu subskrypcji. Anuluj w dowolnym momencie w Ustawieniach (brak zwrotów na kartę kredytową za częściowe okresy subskrypcji).

Klikając w przycisk „Rozpocznij naukę”, przechodzisz formularza rejestracyjnego i wyrażasz zgodę na zapisanie się do naszego planu subskrypcji. Akceptujesz też nasz Regulamin świadczenia usług na platformie Akademia Mieszkanicznika oraz Polityką Prywatności.

100% GWARANCJI

Oferujemy 30 dni na zwrot jeśli uznasz, że "Dostęp do wszystkiego" nie jest dla Ciebie satysfakcjonujący.

Strona zabezpieczona SSL

Masz pytania?

+48 501 674 178

akademia@mieszkanicznik.org.pl