ZESPÓŁ EKSPERTÓW


Zbuduj swoje osobiste imperium w czasach kryzysu 
dzięki nieruchomościom i innym aktywom
 

Szkolenie on-line na którym poruszany jest temat zbudowania w realnym życiu bezpiczeństwa w oparciu o 3 rodzaje aktywów. Poruszamy się głównie w obszarze nieruchomości ale wchodzimy też w temat niedocenianej waluty cyforowej i budowania zespołów. Warto się z tym zapoznać.

Dostęp do wszystkiego 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z TEGO MATERIAŁU

  • W jakie nieruchomości warto inwestować w niestabilnych czasach?
  • Jak dzięki nieruchomościom można zapewnić osobiste bezpieczeństwo?
  • W jaki sposób cyfrowa gotówka wpłynie na naszą najbliższą przyszłość?
  • Co musisz wiedzieć, żeby zacząć inwestować w alternatywne aktywa?
  • Gdzie najlepiej nabyć waluty cyfrowe i gdzie warto je trzymać?
  • Jak zbudować zgrany zespół, który osiąga sukces?
  • Jak sobie radzić z biznesem, kiedy nie lubi się zarządzać ludźmi?
  • Na co trzeba zwrócić uwagę przy budowaniu swoich aktywów?

CZAS TRWANIA - 144 MINUTY

ZESPÓŁ EKSPERTÓW
  • Zbuduj swoje osobiste imperium 
dzięki nieruchomościom i innym aktywom

MIECZYSŁAW DUTKOWSKI - Przedsiębiorca, miłośnik budowania aktywów

W okresie ostatnich dwóch dekad założył 7 własnych firm. Przez długi czas zdobywał umiejętności biznesowe w praktyce. W ciągu 11 lat przeszkolił niespełna 1300 osób z zakresu edukacji finansowej, budowania aktywów, biznesu i trwałej zmiany.


Szkolił się bezpośrednio u najlepszych przedsiębiorców zarówno w Polsce, UK jak i USA. Na co dzień preferuje życie w „TU i TERAZ”.


Obecnie tworzy i zarządza Akademią Mieszkanicznika, platformą VOD na której jest praktyczna wiedza z zakresu inwestowania i zarządzania nieruchomościami. Oprócz projektów związanych z nieruchomościami posiada praktyczne doświadczenie w pracy z ludźmi w zakresie odbudowy zdrowia. Jego pasją jest produkcja muzyki elektronicznej, wyjazdy w góry i budowanie aktywów w rzeczywistym świecie.


Zawodowo używa Mocnych Stron pracując z przedsiębiorcami. Potrafi wydobyć z nich, to co najmocniejsze i przekuć naturalne zasoby w realne zyski.

MAGDALENA ŻUCHOWSKA - Aktywny inwestor na rynku polskim i niemieckim

Lider oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Gorzowie Wielkopolskim i wicelider w oddziale w Berlinie.

Swoją przygodę z nieruchomościami zaczęła w 2016 roku i od tego czasu stale poszerza swój portfel inwestycyjny o nowe perełki i doświadczenia. Aktualnie posiada na własność 19 nieruchomości w Polsce i 3 w Niemczech. Wynajmuje je długoterminowo i sama nimi zarządza.

Inwestowanie w nieruchomości – jak sama mówi – to jej pasja.

Autorka książki „Z głową w chmurach z kasą w murach" jak (nie) inwestować w nieruchomości wydanej przez jej własne wydawnictwo biznesowe ThinkBig.shop.pl Sp. zo.o. 

Ponadto współwłaściciel największego biura księgowości dla polskich przedsiębiorców działających na terenie Niemiec oraz jego oddziału w Gorzowie Wielkopolskim obsługujących blisko 7.500 tys. przedsiębiorców.

Jej misją jest zapewnienie opieki ludziom stawiającym pierwsze kroki w biznesie. Specjalizuje się w prowadzeniu księgowości. Jest również współwłaścicielem spółki Easy-Office i Office43 działającej na terenie Niemiec, oferujące wirtualne biura i adresy rzeczywiste dla przedsiębiorców.

LESZEK BAJDOWSKI - Coach, Mentor, Przedsiębiorca

Swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości rozpoczął dwadzieścia lat temu. Początkowo miało to być zabezpieczenie emerytalne. Z czasem okazało się, że regularna współpraca z lokatorami i zapewnianie ludziom dachu nad głową, stały się jego pasją oraz odskocznią od stresu związanego z pracą zawodową. Dodatkowo, systematyczny plan inwestycyjny dowiódł, iż można przyspieszyć proces przejścia na tzw. emeryturę na własnych warunkach.


Dzisiaj uczestniczy w rynku nieruchomości wynajmując własne lokale, podnajmując lokale osób, które nie chcą zajmować się wynajmem, zarządzając nieruchomościami pasywnych inwestorów oraz flipując, czyli podnosząc wartość zakupionych nieruchomości, by sprzedać je wymagającym użytkownikom.


Jest zafascynowany życiem i tym, co nam niesie, dlatego odczuwa bezustanny głód doświadczania. Był fizjoterapeutą, barmanem, dwadzieścia pięć lat pracował w obszarach: sprzedaż-marketing, logistyka-zakupy, zasoby ludzkie. Zarządzał dużymi zespołami, dbając o indywidualny rozwój pracownika. Dziś jest coachem, mentorem, trenerem, przedsiębiorcą.

BARTŁOMIEJ LALEK - Przedsiębiorca, business developer, inwestor.

Specjalizuje się tworzeniu i skalowaniu przedsiębiorstw oraz wyszukiwaniem okazji inwestycyjnych. Właściciel firm z sektora nieruchomości, fintech i eventów. Pasjonat nowoczesnych technologi. 

Od kilku lat pomaga swoim inwestorom i klientom skutecznie pomnożyć kapitał za pośrednictwem nieruchomości, kryptowalut lub biznesu tradycyjnego.

OBEJRZYJ CAŁOŚĆ

Dostęp tylko do tego kursu TYLKO 79zł (dostęp do tego kursu przez 12 miesięcy)
Dostęp do wszystkich kursów - TYLKO DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA TERAZ 99zł miesięcznie z kodem rabatowym (rozliczane rocznie)

OPINIE STUDENTÓW AKADEMII

Marek Kozłowski
👍 Obejrzałem kilka darmowych materiałów z Akademii Mieszkanicznika. Bardzo wartościowe treści. Polecam. 👍
Paweł Walczak
👌 Super inicjatywa, super wykonanie. Bardzo praktyczne rady ułatwiające rozpoczęcie przygody z wynajmem. Ogromna wiedza prowadzących wykłady. 👌
Iwona
👏 Dobrze, że są opisane/wyjaśnione podstawowe zagadnienia w najmie. Brawa również za szybka reakcje/porady/wsparcie po pojawieniu się epidemii. 👏

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS