Wykładowca
Aleksander Jóźwik
Kategoria
Najem krótkoterminowy
Ocena:

Czy najem krótkoterminowy przeżyje?

Webinar on-line na którym gościliśmy Aleksandra Jóźwika. Poruszyliśmy dość trudny i bolesny temat podczas pandemii Covid-19, mianowicie najem krótkoterminowy, który praktycznie z dnia na dzień przestał istnieć. Większość inwestorów nie przetrwała, jednak są tacy, którzy funkcjonują do dzisiaj. Co więcej twierdzą, że ten rynek ma duże perspektywy. Warto obejrzeć ten webinar jeśli interesujesz się najmem krótkoterminowym.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak covid wpłynął na rynek najmu krótkoterminowego?
  • Czy sytuacja kurortów i miast jest taka sama?
  • Kto zyskał, a kto stracił w ostatnich miesiącach?
  • Jak przygotować się na różne scenariusze na najbliższy kwartał?
  • Czego nauczył nas covid?
  • Jaka przyszłość czeka najem krótkoterminowy?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Aleksander Jóźwik

INWESTOR I STRATEG

Od ponad 10 lat inwestuje oraz pomaga globalnym spółkom w realizacji ich strategii i zwiększaniu ich efektywności. W swoim życiu studiował i pracował już w dziewięciu krajach i zrealizował transakcje o wartości ponad 2 miliardów euro.

Od 3 lat związany z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych w Europie Środkowo Wschodniej, gdzie uczestniczy aktywnie w tworzeniu nowych usług i technologii dla tego sektora.

Jest obecnie Prezesem spółki White Star Residential Management, a także jest jedną z osób odpowiedzialnych za rozwój spółki Rent like home jako Chief Strategy Officer.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS