ALEKSANDRA DOBRZYNIECKA

Wyprzedzić konkurencję, czyli jak aranżować mieszkanie
 

Pierwsze w 2019 roku spotkanie Mieszkanicznika w Warszawie na którym gościliśmy Olę Dobrzyniecką - Architekta i Space Designera. Opowiada o trendach, zaadoptowaniu przestrzeni na podstawie doświadczeń pracy z klientami i zdradza czym się wyróżnić na ryku i wyścignąć konkurencję.


Dostęp do wszystkiego PROMOCJA 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

Aleksandra Dobrzaniecka - Architekt, UXdesigner, space explorer

Aleksandra Dobrzyniecka związana jest obecnie z marką IKEA, w której od ponad roku buduje nowy, pierwszy na świecie, koncept Centrum IKEA dla Firm. Na co dzień rozwija znaczenie asortymentu przeznaczonego nie tylko do domu. Jako prelegent uczestniczy w różnych wydarzeniach i organizuje warsztaty pomagające przedsiębiorcom w aranżacji ich biznesów.

Dzięki doświadczeniu projektuje według autorskiej metody, która polega na wspólnej aranżacji z Klientem, przy włączeniu nie tylko obrazów, ale innych zmysłów, które towarzyszą w doświadczaniu otoczenia. Efekt prezentuje za pomocą kolaży 3d (zobacz przykład ). Dzięki temu, projekt jest zrozumiały, mieści się w założonym budżecie, realizacja jest możliwa w czasie, a stworzona przestrzeń nie zaskakuje nisko zawieszoną półką czy progiem w drzwiach.

CZAS TRWANIA - 69 MINUT

WYPRZEDZIĆ KONKURENCJĘ, CZYLI JAK ARANŻOWAĆ MIESZKANIE
  • Czym jest dla klienta dom?
  • Trendy
  • Konkurencja - czym możemy się wyróżnić?
  • Sprzedaż/wynajem na czym możemy jeszcze zarabiać?
Dostęp tylko do tego kursu
Dostęp do wszystkich kursów PROMOCJA TYLKO TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)