Wykładowca
Agnieszka Piesto
Kategoria
Remonty i homestaging
Ocena:

Remont kamienic w Warszawie

XI Kongres Mieszkaniczników obfitował w wartościowe szkolenia i prelekcje. W tym nagraniu Agnieszka Piesto opowiada o tym jak uzyskać dofinansowanie na termomodernizację budynków. Jeżeli masz kamienicę - ten materiał jest dla Ciebie.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak pozyskać dofinansowanie na termomodernizację?
  • Jakie zezwolenia należy pozyskać przed rozpoczęciem remontu kamienicy?
  • Czy wszystkie kamienice podlegają konserwatorowi zabytków?
  • Jak dobrać ekipę remontową?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Agnieszka Piesto

PRAWNIK I INWESTOR

Ukończyła studia prawnicze w Lublinie na KUL im. Jana Pawła II. To uznany specjalista od spraw funduszy inwestycyjnych i rynków kapitałowych. Z rynkiem kapitałowym związała się w 2006 roku, pracując jako Inspektor Nadzoru w Towarzystwach Funduszy Inwestycyjnych.

Od 2009 roku inwestuje indywidualnie na rynku nieruchomości. Od 2011 roku prowadzi razem z mężem firmy inwestujące w mieszkania oraz w kamienice w Warszawie. Kupują, remontują i sprzedają 24 mieszkania rocznie.

Prowadzi Gildię Inwestorów, czyli spotkania dla indywidualnych inwestorów w Warszawie oraz wykłada dla Stowarzyszenia Mieszkanicznik i na kierunku MBA Nieruchomości ASBIRO. Jest współautorką książki "Pierwsze 100 inwestycji w nieruchomości".

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS