Wykładowca
Beata Michalska
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Jak wybierać fachowca i skutecznie delegować prace?

Szkolenie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Beatę Michalską. Beata jest wolną finansowo aktywną i pasywną inwestorką. Podczas spotkania pokazuje krok o kroku proces "DORO" umożliwiający zapanowanie nad zleceniem zadań innym osobom. Bardzo wartościowy webinar. Spotkanie prowadził Józef Kajta, lider krakowskiego oddziału Mieszkanicznika.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Co to jest DORO?
  • Czy system może pomóc zapanować nad zleceniem?
  • Dobór fachowców - jak wybrać najlepszego?
  • Sam zrobię najlepiej?
  • Jak delegować prace?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Beata Michalska

PASYWNA I AKTYWNA INWESTORKA

Z wykształcenia informatyk, prowadziła duże projekty informatyczne, gdzie miała nawet 100 osób pod sobą w projekcie. Na rynku przedsiębiorczości obecna od 1995 roku. Aktywna i pasywna inwestorka. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w konsultingu i szkoleniach.

Jest wolną finansowo osobą z mająca za sobą wiele kursów i certyfikatów. Ma też za sobą kilka totalnych kryzysów. W Stowarzyszeniu Mieszkanicznik od samego początku.

Zarządza najmem od 2012 roku i zapewnia obecnie dach nad głową dla 200 najemców. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS