Dostęp tylko do tego kursu

Dostęp do wszystkich kursów

Artur Kucharzyk - Ekspert od podnajmu, Inwestor, Autor

Autor pierwszej w Polsce książki o podnajmie „Podnajem od A do Z: Poradnik nie tylko dla podnajemców” oraz współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”.

Propagator wolności finansowej, lubiący niezależność i dalekie podróże. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, który studiował także w Chinach.

Już od dziecka chciał zostać biznesmenem i wiedział, że praca na etacie nie jest dla niego. Na co dzień mieszka, prowadzi biznes i inwestuje w nieruchomości w Rzeszowie, a od początku 2018 roku tworzy oddziały franczyzowe swojej firmy Develocus w innych miastach w Polsce.

Swoją przygodę z podnajmem nieruchomości rozpoczął w 2014 roku, będąc jeszcze studentem. Dodatkowy zastrzyk gotówki szybko przerodził się w jego sposób na życie.

Od połowy 2015 roku prowadzi firmę Develocus zajmującą się podnajmem oraz inwestowaniem w nieruchomości: www.develocus.pl Obecnie zapewnia dach nad głową ponad 250 lokatorom.

Na swoim koncie ma też kilka flipów.

Prowadzi szkolenia i prelekcje na temat podnajmu oraz dzieli się swoimi historiami, które nie zawsze są kolorowe. Jest również liderem rzeszowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

Prowadzi stronę i fanpage www.arturkucharzyk.pl na której można znaleźć branżowe nagrania, artykuły oraz inspiracje.

CZAS TRWANIA - 109 MINUT

- Artur Kuchrzyk -
  • Jak zrobić remont tanim kosztem

OBEJRZYJ CAŁY MATERIAŁ

Dostęp do wszystkich kursów

PROMO TYLKO TERAZ 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)