Wykładowca
Martyna Szczawińska
Kategoria
Remonty i homestaging
Ocena:

Home Staging po Mistrzowsku - szkolenie

Jest jak lekarz od nieruchomości. Potrafi znaleźć receptę, aby przy możliwie najniższym nakładzie finansowym odmienić każdą nieruchomość i skutecznie ją sprzedać lub wynająć. Jej specjalnością jest home staging – przygotowanie domów i dużych mieszkań do sprzedaży.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Technika SAPER
  • Home Stager a architekt wnętrz
  • Praktyczne wykorzystanie techniki SAPER
  • Efekty Home Stagingu
  • Najnowsze trendy
  • Mieszkanie na flipa
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Martyna Szczawińska

HOME STAGER

Współpracują ze mną zarówno klienci i inwestorzy indywidualni jak i osoby z branży biznes (osoby handlujące mieszkaniami, deweloperzy, firmy inwestujące w mieszkania na wynajem czy przedsiębiorcy prowadzący biura/lokale gdzie pojawiają się interesanci).

Dzięki współpracy ze mną osoby te szybciej znajdują swoich nabywców nieruchomości, sprzedają je w dobrej cenie i wynajmują je z sukcesem.

Możesz również spotkać mnie na spotkaniu Mieszkanicznika Toruń, gdzie od kilku lat z sukcesem prowadzę spotkania dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości i bezpiecznym wynajmem (https://mieszkanicznik.org.pl/torun).

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS