Wykładowca
Martyna Szczawińska
Kategoria
Remonty i homestaging
Ocena:

Jak zwiększyć wartość nieruchomości nawet o 80 tys. zł dzięki home stagingowi - szkolenie

Martyna Szczawińska jest inwestorem praktykiem i profesjonalnym home stagerem. Sprawiła, że nieruchomości w stosunkowo krótkim czasie zyskiwały nawet 80.000 zł. Pracuje swoją autorską techniką "Saper" i na jej podstawie zdradzi jak skutecznie zwiększać wartość nieruchomości tak aby szybciej i intratniej znajdywały swoich nabywców (najemców, kupców). Opowie o 5 podstawowych elementach swojej techniki, tak aby po ich wdrożeniu mieć przewagę konkurencyjną. Aby to właśnie nasza oferta wyróżniała się spośród setek innych. To spotkanie jest dedykowane zarówno Paniom jak i Panom;)"

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Homestaging - czym jest i jak działa?
  • Prawdy i mity Homestagingu?
  • W którym momencie zaczyna się praca homestagera?
  • Jak przygotować strategię homestagingu?
  • Na co zwracać uwagę podczas realizacji projektu?
  • Wpływ homestagingu na wartość nieruchomości w liczbach.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Martyna Szczawińska

HOME STAGER

Współpracują ze mną zarówno klienci i inwestorzy indywidualni jak i osoby z branży biznes (osoby handlujące mieszkaniami, deweloperzy, firmy inwestujące w mieszkania na wynajem czy przedsiębiorcy prowadzący biura/lokale gdzie pojawiają się interesanci).

Dzięki współpracy ze mną osoby te szybciej znajdują swoich nabywców nieruchomości, sprzedają je w dobrej cenie i wynajmują je z sukcesem.

Możesz również spotkać mnie na spotkaniu Mieszkanicznika Toruń, gdzie od kilku lat z sukcesem prowadzę spotkania dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości i bezpiecznym wynajmem (https://mieszkanicznik.org.pl/torun).

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS