Dostęp tylko do tego kursu

Dostęp do wszystkich kursów

Martyna Szczawińska - Home Stager

Współpracują ze mną zarówno klienci i inwestorzy indywidualni jak i osoby z branży biznes (osoby handlujące mieszkaniami, deweloperzy, firmy inwestujące w mieszkania na wynajem czy przedsiębiorcy prowadzący biura/lokale gdzie pojawiają się interesanci).

Dzięki współpracy ze mną osoby te szybciej znajdują swoich nabywców nieruchomości, sprzedają je w dobrej cenie i wynajmują je z sukcesem.

Możesz również spotkać mnie na spotkaniu Mieszkanicznika Toruń, gdzie od kilku lat z sukcesem prowadzę spotkania dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości i bezpiecznym wynajmem (https://mieszkanicznik.org.pl/torun).

Jak zwiększyć wartość nieruchomości o 80 tys. zł dzięki home stagingowi


"Praca home stagera jest wyjątkowo odpowiedzialna i wielu pewnie zaskoczy fakt, że nie polega ona na wieszaniu zasłon i układaniu poduszek, choć jest to jeden z jej elementów. Home stager ma za zadanie znaleźć drugą duszę nieruchomości, tak aby zaprezentować ją w możliwie najlepszym wydaniu. Przy czym każda wydana złotówka powinna mieć swoje uzasadnienie. Nikt tak jak home stager nie trzyma się budżetu.

Współpracę z home stagerem najlepiej rozpocząć tuż po zakupie nieruchomości na wynajem lub gdy tylko pomyślimy o sprzedaży. Home stager układa odpowiednią strategię działania, przygotowuje budżet zmian, określa klienta docelowego, znajduje deficyty i mocne strony nieruchomości. Nawet najdroższe poduszki i zasłony nie pomogą jeśli na powyższym etapie zostanie popełniony błąd.

Martyna Szczawińska jest inwestorem praktykiem i profesjonalnym home stagerem. Sprawiła, że nieruchomości w stosunkowo krótkim czasie zyskiwały nawet 80.000 zł. Pracuje swoją autorską techniką "Saper" i na jej podstawie zdradzi jak skutecznie zwiększać wartość nieruchomości tak aby szybciej i intratniej znajdywały swoich nabywców (najemców, kupców). Opowie o 5 podstawowych elementach swojej techniki, tak aby po ich wdrożeniu mieć przewagę konkurencyjną. Aby to właśnie nasza oferta wyróżniała się spośród setek innych. To spotkanie jest dedykowane zarówno Paniom jak i Panom;)"


Nagranie wykładu, który odbył się na XI Kongresie Mieszkaniczników w listopadzie 2019 r.

CZAS TRWANIA - 89 MINUT

- Martyna Szczawińska -
  • Jak zwiększyć wartość nieruchomości nawet o 80 tys. zł dzięki home stagingowi
Dostęp tylko do tego kursu
Dostęp do wszystkich kursów 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)