Wykładowca
Jeremiasz Gorzędowski
Kategoria
Remonty i Home Staging
Ocena:

22 najczęstsze błędy w podziale mieszkań na pokoje i mikrokawalerki

Remonty przez wielkie R! Po serii szkoleń inwestycyjnych, wróciliśmy do tematyki remontów, a dokładniej podziału mieszkań. O tym jakie przepisy naeży znać, na co zwracać uwagę podczas projektowania lub stawiania ścianek, opowiedział, prowadzący szkolenie JEREMIASZ GORZĘDOWSKI - EKSPERT mający za sobą tysiące metrów kwadratowych wyremontowanych mieszkań i rewitalizację dużej kamienicy. Dlatego, jeżeli kupujesz podzielone mieszkania, planujesz taki zakup lub sam dzielisz mieszkania, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • 8 przepisów prawa, które musisz stosować podczas remontu;
  • Jak uniknąć 5 błędów w projektowaniu ścianek;
  • Jak rozpoznać 5 błędów technicznych w stawianiu ścianek działowych;
  • Co złego może się zdarzyć podczas wyburzania zwykłej ściany działowej;
  • Jakie są najczęstsze błędy techniczne w mieszkaniach dzielonych na mikrokawalerki i jak ich uniknąć na etapie remontu?
  • Jakie znaczenie ma kratka wentylacyjna w mieszkaniach na wynajem.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


JEREMIASZ GORZĘDOWSKI

EKSPERT DS. REMONTÓW, PRZEDSIĘBIORCA, INWESTOR

Od 2014 inwestuje w nieruchomości oraz prowadzi spółki działające w obszarze inwestycji mieszkaniowych w Łodzi. Wynajmuje własne i zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje, flipuje i przygotowuje gotowce inwestycyjne. Od 2017 działa jako Ekspert Rynku Lokalnego we współpracy ze spółką Piotra Hryniewicza (Inwestycje Hryniewicz.pl).

Słynie z analitycznego podejścia oraz wykorzystania autorskich narzędzi do kalkulacji opłacalności inwestycji, a także rozwiązań z zakresu optymalizacji działalności inwestycyjnej.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS