Wykładowca
Marta Gadzińska
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

7 sposobów na zapobieganie pustostanom

Szkolenie lokalne na którym gościliśmy Martę Gadzińską, właścicielkę agencji nieruchomości. Na spotkaniu porusza wiele zagadnień pomagających w utrzymaniu ciągłości najmu. Podczas wystąpienia mowa jest o wyposażeniu nieruchomości, o tym co powinno znajdować się w lokalu, a z czego można spokojnie zrezygnować, o odpowiednio zrobionych zdjęciach, homestaging'u, wysokości czynszu i innych kluczowych czynnikach. Spotkanie prowadził Robert Kuliga, lider oddziału warszawskiego.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Czy możliwe jest utrzymanie ciągłości najmu?
  • Czy wyposażenie ma znaczenie?
  • Co w lokalu na wynajem jest niezbędne a z czego można zrezygnować.
  • Fotografowanie pomieszczeń - jak zrobić to nalepiej?
  • Homaestaging - czy pomaga uniknąć pustostanu?
  • Jak dobrze skalkulować czynsz za najem, aby uniknąć pustych miesięcy?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Marta Gadzińska

WŁAŚCICIELKA AGENCJI NIERUCHOMOŚCI

Od 2010 roku prowadzi z powodzeniem własną agencję nieruchomości EKSPERCI.pro. Specjalizuje się w wysokiej jakości obsłudze wymagających klientów indywidualnych. Absolwentka SGH. Pracowała blisko 10 lat na różnych stanowiskach w marketingu międzynarodowych korporacji, takich jak L'Oreal czy British American Tobacco. Była asystentką, reprezentantką handlową, szkoleniowcem, PRowcem, aż w końcu menadżerką.

Po spędzeniu 3 lat w USA oraz urodzeniu córki postanowiła porzucić korporacje i kompletnie zmienić branżę poświęcając się swojej pasji. Pierwszym krokiem było zapisanie się na podyplomowe studia zarówno z Wyceny jak i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Uważa, że nie ma rzeczy, których nie byłaby w stanie osiągnąć. Tylko nie wszystkie warto. Więc albo coś robi na 100% albo wcale.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS