Wykładowca
Marta Gadzińska
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

7 sposobów na zapobieganie pustostanom

Szkolenie lokalne na którym gościliśmy Martę Gadzińską, właścicielkę agencji nieruchomości. Na spotkaniu porusza wiele zagadnień pomagających w utrzymaniu ciągłości najmu. Podczas wystąpienia mowa jest o wyposażeniu nieruchomości, o tym co powinno znajdować się w lokalu, a z czego można spokojnie zrezygnować, o odpowiednio zrobionych zdjęciach, homestaging'u, wysokości czynszu i innych kluczowych czynnikach. Spotkanie prowadził Robert Kuliga, lider oddziału warszawskiego.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Czy możliwe jest utrzymanie ciągłości najmu?
  • Czy wyposażenie ma znaczenie?
  • Co w lokalu na wynajem jest niezbędne a z czego można zrezygnować.
  • Fotografowanie pomieszczeń - jak zrobić to nalepiej?
  • Homaestaging - czy pomaga uniknąć pustostanu?
  • Jak dobrze skalkulować czynsz za najem, aby uniknąć pustych miesięcy?
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Marta Gadzińska

WŁAŚCICIELKA AGENCJI NIERUCHOMOŚCI

Od 2010 roku prowadzi z powodzeniem własną agencję nieruchomości EKSPERCI.pro. Specjalizuje się w wysokiej jakości obsłudze wymagających klientów indywidualnych. Absolwentka SGH. Pracowała blisko 10 lat na różnych stanowiskach w marketingu międzynarodowych korporacji, takich jak L'Oreal czy British American Tobacco. Była asystentką, reprezentantką handlową, szkoleniowcem, PRowcem, aż w końcu menadżerką.

Po spędzeniu 3 lat w USA oraz urodzeniu córki postanowiła porzucić korporacje i kompletnie zmienić branżę poświęcając się swojej pasji. Pierwszym krokiem było zapisanie się na podyplomowe studia zarówno z Wyceny jak i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Uważa, że nie ma rzeczy, których nie byłaby w stanie osiągnąć. Tylko nie wszystkie warto. Więc albo coś robi na 100% albo wcale.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS