MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

MARTA GADZIŃSKA


7 sposobów na zapobieganie pustostanom
 

Szkolenie lokalne na którym gościliśmy Martę Gadzińską, właścicielkę agencji nieruchomości. Na spotkaniu porusza wiele zagadnień pomagających w utrzymaniu ciągłości najmu. Podczas wystąpienia mowa jest o wyposażeniu nieruchomości, o tym co powinno znajdować się w lokalu, a z czego można spokojnie zrezygnować, o odpowiednio zrobionych zdjęciach, homestaging'u, wysokości czynszu i innych kluczowych czynnikach. Spotkanie prowadził Robert Kuliga, lider oddziału warszawskiego.

Dostęp do wszystkiego 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZAS TRWANIA - 98 MINUT

Marta Gadzińska
  • 7 sposobow na zapobieganie pustostanom

MARTA GADZIŃSKA - Właścicielka agencji nieruchomości

Od 2010 roku prowadzi z powodzeniem własną agencję nieruchomości EKSPERCI.pro. Specjalizuje się w wysokiej jakości obsłudze wymagających klientów indywidualnych. Absolwentka SGH. Pracowała blisko 10 lat na różnych stanowiskach w marketingu międzynarodowych korporacji, takich jak L'Oreal czy British American Tobacco. Była asystentką, reprezentantką handlową, szkoleniowcem, PRowcem, aż w końcu menadżerką. 


Po spędzeniu 3 lat w USA oraz urodzeniu córki postanowiła porzucić korporacje i kompletnie zmienić branżę poświęcając się swojej pasji. Pierwszym krokiem było zapisanie się na podyplomowe studia zarówno z Wyceny jak i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Uważa, że nie ma rzeczy, których nie byłaby w stanie osiągnąć. Tylko nie wszystkie warto. Więc albo coś robi na 100% albo wcale.

OBEJRZYJ CAŁOŚĆ

Dostęp tylko do tego kursu TYLKO 79zł (dostęp do tego kursu przez 12 miesięcy)
Dostęp do wszystkich kursów - TYLKO DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA TERAZ 99zł miesięcznie z kodem rabatowym (rozliczane rocznie)