Wykładowca
Jan Gisterek
Kategoria
Umowy najmu
Ocena:

Wypowiedzenie i rabat w czasie zarazy

Bardzo wartościowy webinar na temat tego, jak obecnie najemcy próbują wykorzystać pandemiczną sytuację na rynku. Każdy ma dzisiaj jakieś wyzwania, ale jest tylko jedna słuszna droga, żeby pozostać w biznesie. Warto dzisiaj zadać sobie pytanie: czy jako osoba zajmująca się nieruchomościami/najmem chcesz być „Nieprzejednanym betonem” czy może kimś kto „Ściągnie majtki przez głowę”. Ani jedna, ani druga opcja nie jest idealna. Zobacz jakie jest rozwiązanie. Spotkanie prowadził Jan Gisterek, praktyk od trudnych spraw z najemcami

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak najemcy próbują wykorzystać pandemiczną sytuację?
  • Wypowiedzenie / zerwanie / rozwiązanie umowy zawartej na czas oznaczony.
  • Wypowiedzenie w związku z zamieszkiwaniem wielu osób (najem na pokoje)
  • Wypowiedzenie w związku z „nie uczynieniem żadnych zabezpieczeń wymaganych przez Państwową Inspekcję Sanitarną w zakresie zapobieżenia zakażeniom.
  • Rabaty / Obniżki / Upusty
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Jan Gisterek

PRZEDSIĘBIORCA, EKSPERT OD TRUDNYCH SPRAW Z NAJEMCAMI

Nieruchomościami zajął się w 2014 r. W tym czasie kupował je na licytacjach komorniczych i na rynku wtórnym. Sprzedawał, wynajmował, pośredniczył, podnajmował, doradzał, wynajmował, zarządzał nieruchomościami i prowadził nadzór nad ich remontami. Obecnie obsługuje około 100 własnych i zarządzanych umów z najemcami. Jego spółka zakupiła również kamienicę. Lubi problemy prawne i nie tylko.

Nieruchomości są jego drugą kompetencją ekspercką, którą zdobył jako samouk. Od maja 2017 roku vloger - Youtuber, prowadzący kanał związany ściśle z tematyką rynku nieruchomości, pod tytułem - Jazda z nieruchomościami.

Lider Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Bielsku-Białej, współautor książki "Wszystkie drogi prowadzą do... nieruchomości”. Warto dodać, że Jan nie jest prawnikiem, nie kształcił się również nigdy w tym kierunku. W kwestiach prawnych jest pasjonatem i przede wszystkim praktykiem. Obsługuje na bieżąco ponad 100 najemców. Większość pism i odpowiedzi w problematycznych sprawach od najemców, pisze sam. Podzieli się swoją wiedzą jak to robić.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS