MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

WOJCIECH ORZECHOWSKI


Jak będzie wyglądać rzeczywistość w nieruchomościach po pandemii w Polsce
 

Szkolenie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Wojtka Orzechowskiego. Wojtek jest przedsiębiorcą i inwestorem. Na tym szkoleniu opowiada o swoich spostrzeżeniach dotyczących rynku nieruchomości w obecnym okresie i podpowiada czy już kupować czy jeszcze się wstrzymać. Wyjaśnia też czemu sierpień będzie przełomowy. Super wartościowy webinar. Spotkanie prowadziła Magdalena Żuchowska, lider oddziału z Gorzowa/Berlina.

Dostęp do wszystkiego 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZAS TRWANIA - 74 MINUTY

- WOJCIECH ORZECHOWSKI -
  • Wprowadzenie - ważne informacje
  • Jak będzie wyglądać rzeczywistość
 w nieruchomościach po pandemii w Polsce

Wojciech Orzechowski - Inwestor i przedsiębiorca

Biznesmen - Od 20 lat jest przedsiębiorcą. Prowadzi firmy Go3.pl, WIWN.pl i HomeRevyou

Inwestor - Inwestowaniem w Nieruchomości zajmuje się od 13 lat. Praktyk. Uczył się na swoich błędach. Dzisiaj uczy innych, jak ich nie popełniać. Posiada ponad 120 najemców, obecnie realizuje w Łodzi trzy projekty deweloperskie: Wiszące Ogrody, Blok 45 mieszkań tworzony pod MINI AKADEMIK, oraz Kamienicę Słoneczne Tarasy. Zobacz nowy projekt Wojciecha Orzechowskiego www.100kamienic.pl

Rentier - W 2014 roku osiągnął wolność finansową i zamieszkał we Włoszech. Spędził tam 2 lata odpoczywając i ciesząc się życiem.

Mentor - Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL® – przeprowadza Uczestników przez cały proces inwestycyjny. Korzystając z wiedzy i osobistego wsparcia Wojciecha Orzechowskiego, już ponad 500 Inwestorów zrealizowało projekty, z których każdy wygenerował zyski znacznie przekraczające zakładane cele. Każdego dnia rozwiązuje skomplikowane sprawy, a swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi. Po latach praktyki na polskim rynku, opracował zabójczo skuteczną strategię Inwestowania w Nieruchomości, dzięki której grupa jego Inwestorów systematycznie osiąga rekordowe zyski.

OBEJRZYJ CAŁOŚĆ

Dostęp tylko do tego kursu TYLKO 79zł (dostęp do tego kursu przez 12 miesięcy)
Dostęp do wszystkich kursów TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)