Wykładowca
Wojciech Orzechowski
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Jak będzie wyglądać rzeczywistość w nieruchomościach po pandemii w Polsce

Szkolenie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Wojtka Orzechowskiego. Wojtek jest przedsiębiorcą i inwestorem. Na tym szkoleniu opowiada o swoich spostrzeżeniach dotyczących rynku nieruchomości w obecnym okresie i podpowiada czy już kupować czy jeszcze się wstrzymać. Wyjaśnia też czemu sierpień będzie przełomowy. Super wartościowy webinar. Spotkanie prowadziła Magdalena Żuchowska, lider oddziału z Gorzowa/Berlina.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Kiedy będzie najlepszy czas na zakup nieruchomości?
  • Dlaczego sierpień 2020 r. ma być przełomowy.
  • Rzeczywistość na rynku nieruchomości po pandemii w Posce.
  • Na co zwracać uwagę planując zakup nieruchomości.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Wojciech Orzechowski

INWESTOR I PRZEDSIĘBIORCA

Biznesmen - Od 20 lat jest przedsiębiorcą. Prowadzi firmy Go3.pl, WIWN.pl i HomeRevyou

Inwestor - Inwestowaniem w Nieruchomości zajmuje się od 13 lat. Praktyk. Uczył się na swoich błędach. Dzisiaj uczy innych, jak ich nie popełniać. Posiada ponad 120 najemców, obecnie realizuje w Łodzi trzy projekty deweloperskie. Rentier - W 2014 roku osiągnął wolność finansową i zamieszkał we Włoszech. Spędził tam 2 lata odpoczywając i ciesząc się życiem.

Mentor - Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.PL® – przeprowadza Uczestników przez cały proces inwestycyjny. Korzystając z wiedzy i osobistego wsparcia Wojciecha Orzechowskiego, już ponad 500 Inwestorów zrealizowało projekty, z których każdy wygenerował zyski znacznie przekraczające zakładane cele.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS