PRZYDATNY MATERIAŁ WIDEO

UMOWA NAJMU


okazjonalnego i instutucjonalnego

Wideo przeznaczone jest dla osób, które mają już własne nieruchomości, bądź planują zacząć swoją przygodę z mieszkaniami na wynajem.

W środku znajdziesz odpowiedzi na pytania: jaką umowę zawrzeć, jak się zabezpieczyć, jakie oświadczenia podpisać i wiele więcej.

CO JEST W ŚRODKU?

ODPOWIEDŹ NA KLUCZOWE PYTANIE

WYRAŹNE RÓŻNICE POMIĘDZY UMOWAMI

DOŚĆ WAŻNA CZĘŚĆ SZKOLENIA

🕑 CZAS TRWANIA - 90 MINUT

PRELEGENT

Michał Żółtowski - Przedsiębiorca, Inwestor


Przedsiębiorca, Inwestor na rynku nieruchomości, architekt, ekspert w dziedzinie najmu mieszkań i pokoi.

Prowadzi spółkę Mozo.pl będąca jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm zarządzających najmem mieszkaniowym w Polsce. Od początku istnienia firmy zawarli przeszło 2000 umów najmu.

MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

Obecnie na Platformie Akademii dostępnych jest PONAD 260 MATERIAŁÓW VIDEO i każdego miesiąca dochodzą nowości. Średnio kilka w tygodniu.

Po zalogowaniu dajemy Ci dostęp do kilku materiałów o łącznej wartości ponad 1000 pln. Z jednego z nich możesz między innymi dowiedzieć się o tym jak przeprowadzić analizę lokalnego rynku, jak zweryfikować stan prawny mieszkania przed podpisaniem umowy i co taka dobrze skonstruowana umowa powinna zawierać.

Przygotuj się na najbliższy czas, bo zdecydowanie warto. Zdobywaj wiedzę i wdrażaj ją w swoim biznesie. Wiemy z doświadczenia, że to sprawdzony sposób na osiągnięcie sukcesu!

KILKA OPINII NASZYCH STUDENTÓW

Michał Pawłowski
😎 "Bardzo dobry projekt, umożliwia uzyskiwanie wiedzy nie tylko na lokalnych spotkaniach. " 😎
Katarzyna Grzyb
👍 "Jestem bardzo zadowolona z Akademii Mieszkanicznika, ogrom wiedzy, praktyczne porady, można korzystać kiedy mam czas i ochotę. Polecam!" 👍
Łukasz Orlicki
👏"Ja aktualnie dowiedziałem się sporo jak zabezpieczyć umowy najmu, jakie są ciekawe metody pozyskania nieruchomości. Z niecierpliwością czekam na kolejne materiały."👏

MASZ PYTANIA, NAPISZ DO NAS