Wykładowca
Magdalena Żuchowska
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Najczęstsze błędy popełniane przez inwestorów nieruchomości na wynajem

Szkolenie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Magdalenę Żuchowską. Magda jest inwestorem w nieruchomości i przedsiębiorcą. Opowiada o swoich błędach jakie popełnia na drodze inwestycyjnej jak również o czym należy pomyśleć jeszcze przed zakupem nieruchomości. Bardzo wartościowy webinar. Spotkanie prowadził Jan Gisterek, lider oddziału z Bielska - Białej.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Najczęstrze błędy popełniane przez Wynajmujących.
  • O czym należy pomyśleć przed zakupem nieruchomości.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Magdalena Żuchowska

INWESTOR I PRZEDSIĘBIORCA

Od 2016 roku właściciel firmy i współwłaściciel spółki Easy-Office działających na terenie Niemiec, zajmujących się rejestracją firm i oferującej wirtualne biuro dla przedsiębiorców. Ponadto pracownik największego w Niemczech biura księgowego dla Polskich przedsiębiorców - stanowisko: główna księgowa, specjalizacja: firmy budowlane.

Współwłaściciel spółki Polskiej zwrotpodatku.info sp.z o.o zajmującej się głównie rozliczaniem podatków Polskich i Niemieckich firm jak i osób fizycznych, rejestracją firm na terenie Niemiec, tłumaczeniem przysięgłym oraz księgowością Niemieckich przedsiębiorców.

Cały czas inwestuje w dalsze kształcenie się i kreowanie własnej marki. Szczególnie ceni sobie kontakty z ludźmi. Działa według zasady: nie ważne co wiesz, ile pieniędzy masz lecz kogo znasz.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS