MAGDALENA ŻUCHOWSKA


Najczęstsze błędy popełniane przez inwestorów nieruchomości na wynajem
 

Szkolenie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Magdalenę Żuchowską. Magda jest inwestorem w nieruchomości i przedsiębiorcą. Opowiada o swoich błędach jakie popełnia na drodze inwestycyjnej jak również o czym należy pomyśleć jeszcze przed zakupem nieruchomości. Bardzo wartościowy webinar. Spotkanie prowadził Jan Gisterek, lider oddziału z Bielska - Białej.

Dostęp do wszystkiego 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZAS TRWANIA - 119 MINUT

- Magdalena Żuchowska -
  • Najczęstsze błedy popełniane przez inwestorów nieruchomości na wynajem

Magdalena Żuchowska - Inwestor i przedsiębiorca

Od 2016 roku właściciel firmy i współwłaściciel spółki Easy-Office działających na terenie Niemiec, zajmujących się rejestracją firm i oferującej wirtualne biuro dla przedsiębiorców. Ponadto pracownik największego w Niemczech biura księgowego dla Polskich przedsiębiorców - stanowisko: główna księgowa, specjalizacja: firmy budowlane.

Współwłaściciel spółki Polskiej zwrotpodatku.info sp.z o.o zajmującej się głównie rozliczaniem podatków Polskich i Niemieckich firm jak i osób fizycznych, rejestracją firm na terenie Niemiec, tłumaczeniem przysięgłym oraz księgowością Niemieckich przedsiębiorców.

Od 2016 raku razem ze swoim partnerem systematycznie inwestuje w nieruchomości na terenie Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Obecnie mają już 16 nieruchomości na własności i wynajmują je długoterminowo.

Swoją wiedzę zdobywa na licznych szkoleniach, kongresach i cyklicznie odbywających się spotkaniach Mieszkanicznika.

Cały czas inwestuje w dalsze kształcenie się i kreowanie własnej marki. Szczególnie ceni sobie kontakty z ludźmi. Działa według zasady: nie ważne co wiesz, ile pieniędzy masz lecz kogo znasz.

OBEJRZYJ CAŁY MATERIAŁ

Dostęp tylko do tego kursu TYLKO 79zł (dostęp do tego kursu przez 12 miesięcy)
Dostęp do wszystkich kursów TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)