Wykładowca
Państwo Piesto
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Co zrobić w czasie kryzysu i po nim?

Szkolenie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Daniela Piesto. Daniel jest prawnikiem. Opowiada o wielu firmach, które się wybiły na wcześniejszych kryzysach, o tym, co się niebawem bedzie działo z apartamentami klasy Premium oraz innych ciekawostkach, których nie widać gołym okiem. Bardzo wartościowy webinar. Spotkanie prowadziła Basia Domarus, lider oddziału z Gdańska.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Czy na kryzysie można zarobić?
  • Czy kryzys to dobry czas na inwestycje?
  • Jak pandemia wpływa na ceny nieruchomości?
  • Jaki los czeka apartamenty klasy premium?
  • Która forma najmu jest najbezpieczniejsza?
  • Jak lokalizacja i sposób korzystania z nieruchomości wpływa na cenę najmu w kryzysie?
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Daniel Piesto

PRAWNIK

Ukończył studia prawnicze w Lublinie na KUL im. Jana Pawła II. Pracował jako specjalista ds. przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy dla międzynarodowej, amerykańskiej instytucji bankowej. Od 2011 roku prowadzi razem z żoną firmy inwestujące w mieszkania oraz w kamienice w Warszawie.

Doskonały umysł analityczny, obdarzony specyficznym poczuciem humoru. Jest założycielem Gildii Inwestorów oraz pierwszego w Polsce Domu Aukcyjnego Nieruchomości. Realizuje się jako Prezes trzech spółek, Wiceprezes Izby Gospodarczej. Wykłada dla Stowarzyszenia Mieszkanicznik i na kierunku MBA Nieruchomości ASBIRO.

Prowadzi z żoną kanał na Youtube: PaństwoPiesto. Współautor książki Pierwsze 100 inwestycji w nieruchomości. Prywatnie wielbiciel motocykli.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS