Wykładowca
Robert Kuliga
Wykładowca
Sylwia Staszewska-Lisiak

Jak tanio i bez zbędnych formalności rozwiązywać spory z najemcami

Ten mateiał jest przeznaczony dla osób posiadających mieszkania na wynajem. Jeżeli masz spór z najemcą lub chcesz się przygotować na tego typu zdarzenie, koniecznie obejrzyj to nagranie! Radca Prawny Sylwia Staszewska-Lisiak przedstawia w nim jak rozwiązywać spory z najemcami najniższym kosztem zarówno finansowym jak i emocjonalnym.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak unikać sporów?
  • Czy należy prowadzić selekcję najemców?
  • Czy regulamin najmu jest pomocny?
  • Czym jest sąd arbitrażowy?
  • Jakie są różnice między sądem arbitrażowym a powszechnym?
  • Koszty w sądzie powszechnym a arbitrażowym?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Robert Kuliga

PRZEDSIĘBIORCA I INWESTOR

Wiceprezes Zarządu oraz Lider Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. W Stowarzyszeniu od początku jego istnienia, aktywnie zaangażowany w budowanie struktur lokalnych i ogólnopolskich. Przedsiębiorca, inwestor, prelegent, autor publikacji na temat projektowania wnętrz i rynku nieruchomości na wynajem. Współzałożyciel klubu inwestycyjnego Investime.

Ekspert w obszarach: remontów mieszkań na wynajem, najmu w tym najmu na pokoje, projektowania wnętrz i home stagingu, a także maksymalizacji przychodów z najmu. Realizuje również inwestycje mieszkaniowe na tzw. szybką sprzedaż oraz butikowe projekty deweloperskie.

Sylwia Staszewska-Lisiak

RADCA PRAWNY

Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, ze specjalizacją w zakresie prawa gospodarczego, prawa nieruchomości oraz prawa pracy i sporów zbiorowych. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz studia podyplomowe z zakresu prawa gospodarczego w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie.

W zawodzie od 2006 roku. Pracowała m.in. na rzecz spółek Agora SA, PKN Orlen SA, PZU Pomoc SA, Karen Notebook SA czy Protektor SA. Pro bono pełni funkcję prezesa sądu arbitrażowego przy stowarzyszeniu „Mieszkanicznik”.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS