Wykładowca
Joanna Ekert
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Rynek nieruchomości w małych miastach

W tym materiale video Joanna Ekert opowiada ze swojego doświadczenia w branży nieruchomości o tym, jakie są plusy i minusy specyfiki rynku małych miast, jak wygląda małomiasteczkowe szukanie okazji oraz jak szukać inwestorów w małych miastach. Dużo przydatnych informacji. Warto się o tym dowiedzieć!

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak zweryfikować rynek nieruchomości w małym mieście?
  • Jak wybrać najlepszą drogę działania dla siebie?
  • Jakie są plusy i minusy specyfiki rynku małych miast.
  • Czym się różni rynek nieruchomości małych miast i dużych?
  • Jakie relacje warto zbudować jeśli chcesz działać na rynku nieruchomości?
  • Gdzie i jak szukać inwestorów w małych miastach?
  • Jak wygląda małomiasteczkowe szukanie okazji?
  • Na co nie warto tracić czasu, a w co warto go zainwestować.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Joanna Ekert

EKSPERT OD NIERUCHOMOŚCI

Z wykształcenia menadżer, marketingowiec, ekonomista, piarowiec, szkoleniowiec. Przez większość swojej kariery zawodowej zajmowała się komunikacją i wizerunkiem. Nieruchomości z początku traktowała hobbystyczne. Szybko jednak stały się one sposobem na życie. Apartament na krótki najem, potem flipy - takie były nieruchomościowe pierwsze kroki.

Wraz z partnerem stworzyła markę DOMOJ, w ramach której zarządzają najmem, nadzorują remonty, sprzedają i kupują nieruchomości na zlecenie, flipują, wykonują Home Staging, obsługują inwestorów od momentu wyboru odpowiedniej drogi inwestowania po zarządzanie nieruchomością. Znana jest z wprowadzania niedrogich rozwiązań remontowych dających efekt WOW. Zwrot „nie da się” jest dla niej kompletnie niezrozumiały.

Jest wielką fanką budowania relacji i networkingu. Lubi improwizowanie w kuchni oraz spędzanie czasu blisko natury. To ją odpręża.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS