Wykładowca
Michał Łukaszewski
Wykładowca
Patrycja Krużewska

Jak wyeliminować najsłabsze ogniwo umów najmu okazjonalnego?

Webinar on-line na którym gościliśmy ekspertów najmu okazjonalnego. Dużo tematów dotyczyło kwestii eksmisji w obecnych czasach, obcokrajowców, no i oczyście możliwości zabezpieczenia sie przed nieuczciwym najemcą. Materiał z rekordową ilością pytań i odpowiedzi. Warto obejrzeć!

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jaka jest jedna z najlepszych form zarabiania na posiadanym już majątku?
  • Jakie narzędzia do walki z nieuczciwym lokatorem dał nam ustawodawca?
  • Czy w obecnym czasie można wybierać najemców?
  • Jak zabezpieczyć umowę najmu okazjonalnego adresem z gwarancją?
  • Jakie są plusy i minusy umowy najmu okazjonalnego?
  • Jak wyglada skuteczna i szybka egzekucja?
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Michał Łukaszewski

LICENCJONOWANY POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Z rynkiem nieruchomości związany od ponad 17 lat. właściciel biura pośrednictwa LCM Nieruchomości w Toruniu, które z sukcesami na toruńskim rynku, pomaga klientom uczestniczyć w transakcjach kupna, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości.

W 2020 roku LCM Nieruchomości zostało uznane za najlepsze biuro nieruchomości w województwie kujawsko - pomorskim w prestiżowym konkursie LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM organizowanym przez portal otodom.pl

Autor i twórca innowacyjnej usługi na rynku nieruchomości polegającej na zabezpieczeniu adresu przy umowie najmu okazjonalnego. Od stycznia 2017 roku właściciel firmy Najem Okazjonalny, do której należy marka okazjonalny.info

Patrycja Krużewska

MENADŻERKA W SPÓŁCE NAJEM OKAZJONALNY

Z wykształcenia magister nauk społecznych. Aktywna pośredniczka w obrocie nieruchomościami, od 1,5 roku związana z LCM Nieruchomości w Toruniu. Posiada siedmioletnie doświadczenie w handlu, nie tylko nieruchomościami.

Menadżerka w Spółce Najem Okazjonalny, odpowiedzialna za rozwój i popularyzację usługi chroniącej praw właścicieli mieszkań przeznaczonych na wynajem. Prywatnie miłośniczka opowieści kryminalnych na faktach. Relaksuje się grając w strategiczne gry planszowe z przyjaciółmi i pielęgnując swoją domową roślinną dżunglę.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS