ROBERT KULIGA

HANNA MILEWSKA-WILK


Rentowna nieruchomość - szkolenie podstawowe
 

Szkolenie obejmuje podstawową wiedzę, która pozwoli właścicielowi mieszkania rozpocząć działalność w zakresie prywatnego wynajmu. Pomoże zarówno nowym jak i doświadczonym właścicielom mieszkań na wynajem rozwijać swoje umiejętności realnego zarabiania pieniędzy.

Robert Kuliga - Przedsiębiorca, inwestor, prelegent

Wiceprezes Zarządu oraz Lider Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. W Stowarzyszeniu od początku jego istnienia, aktywnie zaangażowany w budowanie struktur lokalnych i ogólnopolskich. Przedsiębiorca, inwestor, prelegent, autor publikacji na temat projektowania wnętrz i rynku nieruchomości na wynajem. Współzałożyciel klubu inwestycyjnego Investime.

Ekspert w obszarach: remontów mieszkań na wynajem, najmu w tym najmu na pokoje, projektowania wnętrz i home stagingu, a także maksymalizacji przychodów z najmu. Realizuje również inwestycje mieszkaniowe na tzw. szybką sprzedaż oraz butikowe projekty deweloperskie.

Hanna Milewska - Wilk - Ekspert od najmu długoterminowego

Zajmuje się swoimi mieszkaniami na wynajem od 8 lat, wcześniej przez kilka lat praktykowała bycie najemcą.

Z wykształcenia socjolog i filolog, zajmowała się kontaktami Stowarzyszenia z instytucjami naukowymi, samorządowymi i innymi organizacjami pozarządowymi. Regularnie pisze artykuły dotyczące rynku najmu.

CZAS TRWANIA - 367 MINUT

PODSTAWY WYNAJMU
ZADBAJ O WNĘTRZE
  • Meblować czy nie/Home Staging
  • "DOBRE ZDJĘCIA" co to znaczy? Jak fotografować?
KWESTIE BIZNESOWE
UMOWA
Bieżące zarządzanie najmem
Zakończenie najmu
Dostęp do wszystkich kursów

PROMO TYLKO TERAZ 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)