Wykładowca
Jacek Kusiak
Wykładowca
Magdalena Tylipska

Jak stworzyć własną tarczę na rynku najmu

To już trzecie szkolenie on-line dotyczące tarczy antykryzysowej. Gościliśmy n nim Magdalenę Tylipską - radcę prawnego i Jacka Kusiaka - prezesa Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Oprócz konkretnych rozwiązań dla przedisębiorców Magdalena daje wiele wskazówek i podpowiedzi dla "Frankowiczów". Oczywiście największą perełką jest sesja pytań i odpowiedzi oraz wparcie Magdaleny pod koniec webinaru.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jakie wsparcie dla "frankowiczów"?
  • Gdzie na można znaleźć informacje o pomocy prawnej dla Wynajmujących.
  • Zasady dotyczące negocjacji Właściciel (wynajmujący) a Najemca.
  • Ile kosztują wakacje w kredycie hipotecznym?
  • Wynajem i podnajem w kryzysie.
  • Dopłaty do czynszu. Hit czy kit?
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Jacek Kusiak

PRZEDSIĘBIORCA, INWESTOR, PREZES STOWARZYSZENIA MIESZKANICZNIK

Od 2000 roku nieprzerwanie związany z rynkiem nieruchomości na wynajem. W Stowarzyszeniu również jest ekspertem od umów najmu, selekcji najemców, remontów i szkoleń dot. Inwestowania. Inżynier, absolwent Politechniki Lubelskiej.

Przez 11 lat pracował we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Grecji i Polsce w dużej międzynarodowej korporacji, natomiast obecnie wykorzystując to doświadczenie prowadzi własne firmy i spółki. Są nimi np. K-Investments.eu, firma zarządzająca nieruchomościami na wynajem oraz remontująca kompleksowo nieruchomości. Arqis.co platforma do wspólnego inwestowania w nieruchomości. Investments4you.biz portal ogłoszeniowy dla inwestycji, inwestorów i usług z rynku nieruchomości.

Magdalena Tylipska

RADCA PRAWNY

Prowadzi interdyscyplinarną Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych. Specjalizuje się w procesach sadowych , w pomocy Frankowiczom, prawie kontraktowym i nieruchomościach. Ukończyła podyplomowe studia uniwersyteckie z zakresu Prawa Unii Europejskiej oraz Mediacji Posiada doświadczenie w obsłudze sektora publicznego.

Współpracuje z prywatną uczelnią ASBIRO oraz jest ekspertem i partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Kancelaria od kilku lat wspiera ogólnopolskie Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS