MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

PATRYK GOGACZ


Remont to nie problem!
 

Szkolenie lokalne z inwestorem Patrykiem Gogaczem dotyczące sprawnego remontowania. Podczas szkolenia zostały dokładnie omówione główne błędy remonowe, "Smart Home" czy warto w to inwestować, wady i zalety własnej ekipy remontowej oraz wiele więcej. Spotkanie prowadził lider lubelskiego oddziału Mieszkanicznika.

Dostęp do wszystkiego 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZAS TRWANIA - 149 MINUT

PATRYK GOGACZ
  • Remont to nie problem!

PATRYK GOGACZ - Inwestor na rynku nieruchomości

Ma 35 lat i jest mieszkańcem Piekar Śląskich. Ukończył technikum elektryczne w Piekarach Śląskich. Absolwent WSEiA (Wyższa Szkoła Ekonomii i Administracji) w Bytomiu. Od ponad dziesięciu lat prowadzi własną firmę remontowo-budowlaną — Nowe Inspiracje. Na dzień dzisiejszy zatrudnia kilkunastu pracowników. Zrealizował kilkaset projektów oraz inwestycji.

Specjalizuje się w pracach wykończeniowych na najwyższym poziomie — przykłada ogromną wagę do detali, które jego zdaniem są wyznacznikiem jakości całej inwestycji. Jedna z jego inwestycji realizowanych w ramach Nowych Inspiracji uzyskała wyróżnienie na antenie HGTV.

Aktualnie posiada pięć nieruchomości z przeznaczeniem pod wynajem. Prężnie i z sukcesami działa na rynku tzw. flipów. Lata doświadczeń przekładają się na jego ogromną wiedzę praktyczną, którą autor dzieli się podczas prowadzonych przez siebie szkoleń, indywidualnych konsultacji oraz nadzoru nad projektami. Autor książki „Remont to nie problem'.


OBEJRZYJ CAŁOŚĆ

Dostęp tylko do tego kursu TYLKO 79zł (dostęp do tego kursu przez 12 miesięcy)
Dostęp do wszystkich kursów TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)