Wykładowca
Patryk Gogacz
Kategoria
Remonty i homestaging
Ocena:

Remont to nie problem! - szkolenie

Szkolenie lokalne z inwestorem Patrykiem Gogaczem dotyczące sprawnego remontowania. Podczas szkolenia zostały dokładnie omówione główne błędy remonowe, "Smart Home" czy warto w to inwestować, wady i zalety własnej ekipy remontowej oraz wiele więcej. Spotkanie prowadził lider lubelskiego oddziału Mieszkanicznika.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jakie są główne błędy remontowe.
  • Co to jest Smart Home?
  • Czy warto w to inwestować?
  • Wady i zalety własnej ekipy remontowej.
  • Gdzie kupować materiały.
  • Czym kierować się wybierając zewnętrzną ekipę remontową.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Patryk Gogacz

INWESTOR NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Absolwent WSEiA (Wyższa Szkoła Ekonomii i Administracji) w Bytomiu. Od ponad dziesięciu lat prowadzi własną firmę remontowo-budowlaną — Nowe Inspiracje. Na dzień dzisiejszy zatrudnia kilkunastu pracowników. Zrealizował kilkaset projektów oraz inwestycji.

Specjalizuje się w pracach wykończeniowych na najwyższym poziomie — przykłada ogromną wagę do detali, które jego zdaniem są wyznacznikiem jakości całej inwestycji.

Aktualnie posiada pięć nieruchomości z przeznaczeniem pod wynajem. Prężnie i z sukcesami działa na rynku tzw. flipów. Autor książki „Remont to nie problem'. Swoją wiedzą, dzieli się podczas szkoleń.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS