TOMASZ BURCON


Fotografowanie wnętrz i najem krótkoterminowy
 

Spotkanie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Tomasza Burcona z Gdańska. Tomek jest ekspertem od fotografii nieruchomości. Zdradził kilka swoje tajników, m.in. w jaki sposób robi zdjęcia, które pomagają sprzedać i wynająć każdą nieruchomość. Spotkanie prowadziła Magdalena Żuchowska, lider oddziału z Gorzowa i Berlina.

Dostęp do wszystkiego PROMOCJA 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZAS TRWANIA 195 MINUT

- Tomasz Burcon -
  • Fotografia wnętrz i najem krótkoterminowy

Tomasz Burcon -Przedsiębiorca, Ekspert fotografii nieruchomości

Absolwent IT na PG od 1996 roku związany z branżą nieruchomości – marketing internetowy (www, SEO, SEM, fotografia, hosting) dla: apartamentów, hoteli, biur nieruchomości (stworzył pierwszy w Polsce CRM dla branży nieruchomości i pierwszy portal ogłoszeń drobnych). Od 2012 roku inwestuje w nieruchomości.

Specjalizuje się w maksymalizacji zysku pasywnego dla inwestorów tzw. ROI przez przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego i zastosowanie najmu hybrydowego (krótko i długoterminowego równocześnie). Założyciel Apartments Possession, zarządzającej nieruchomościami – 100+ miejsc noclegowych. Przygotowuje kompleksowo nieruchomości od znalezienia przez podział, remont / wykończenie i wyposażenie po tzw. łyżeczkę w szufladzie. Zwiększa zyski przez m.in. podział powierzchni oraz mieszane grupy docelowe: studenci, turyście, pracownicy.

Dzięki bazie tysięcy rezerwacji oraz wielu najemcom, trafnie wskazuje inwestorom nieruchomości o najwyższej stopie zwrotu. Rekord roczny ROI 48% (wzrost ceny i wartości + zysk z najmu). Współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”. Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (fotografia, najem krótkoterminowy) Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”.

Prowadzi i organizuje w temacie nieruchomości eventy, szkolenia, wykłady, webinary, udziela wywiadów w radiu i telewizji. Wykładowca Mieszkanicznika, MBA Nieruchomości i grupy Masters w ASBIRO. Pasje: wspieranie ludzi w zdrowym i zrównoważonym rozwoju, automatyzacja biznesu, fotografia nieruchomości (nagrody, publikacje: National Geographic Traveler, „101 najlepszych hoteli i restauracji w Polsce” Magdy Gessler), rajdy samochodowe (licencja: R2, wyścigowa), sztuki walki (instruktor 1 DAN Vo-Quyen, ESDS, członek IPDTA), zdrowie, podróże.

Dostęp tylko do tego kursu
Dostęp do wszystkich kursów PROMOCJA TYLKO TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)