Wykładowca
Tomasz Burcon
Kategoria
Najem krótkoterminowy
Ocena:

Najem krótkoterminowy - POZIOM PODSTAWOWY

Całodniowe szkolenie dotyczące najmu krótkoterminowego. Tomek Burcon wprowadza uczestników szkolenia w tajniki najmu krótkoterminowego w połączeniu z najmem hybrydowym. Na szkoleniu uczestnicy uczą się jak wyszukiwać i pozyskiwać idealne mieszkania do najemu. Ponadto pokazuje też jak w prosty sposób można znacznie zwiększyć zyski wynajmowanego apartamentu.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Efektywne sposoby uczenia się.
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie mieszkań
  • Jak przekuć problemy nieruchomości w atuty.
  • Jak nie płacić prowizji na Airbnb i Booking.com
  • Jak dodatkowo zyskać 100.000 pln rocznie.
  • AIRBNB OD A do Z.
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Tomasz Burcon

PRZEDSIĘBIORCA, EKSPERT FOTOGRAFII NIERUCHOMOŚCI

Absolwent IT na PG od 1996 roku związany z branżą nieruchomości – marketing internetowy (www, SEO, SEM, fotografia, hosting) dla: apartamentów, hoteli, biur nieruchomości (stworzył pierwszy w Polsce CRM dla branży nieruchomości i pierwszy portal ogłoszeń drobnych). Od 2012 roku inwestuje w nieruchomości.

Dzięki bazie tysięcy rezerwacji oraz wielu najemcom, trafnie wskazuje inwestorom nieruchomości o najwyższej stopie zwrotu. Rekord roczny ROI 48% (wzrost ceny i wartości + zysk z najmu). Współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”. Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (fotografia, najem krótkoterminowy) Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS