Wykładowca
Tomasz Burcon
Kategoria
Najem krótkoterminowy
Ocena:

Najem krótkoterminowy - POZIOM PODSTAWOWY

Całodniowe szkolenie dotyczące najmu krótkoterminowego. Tomek Burcon wprowadza uczestników szkolenia w tajniki najmu krótkoterminowego w połączeniu z najmem hybrydowym. Na szkoleniu uczestnicy uczą się jak wyszukiwać i pozyskiwać idealne mieszkania do najemu. Ponadto pokazuje też jak w prosty sposób można znacznie zwiększyć zyski wynajmowanego apartamentu.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Efektywne sposoby uczenia się.
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie mieszkań
  • Jak przekuć problemy nieruchomości w atuty.
  • Jak nie płacić prowizji na Airbnb i Booking.com
  • Jak dodatkowo zyskać 100.000 pln rocznie.
  • AIRBNB OD A do Z.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Tomasz Burcon

PRZEDSIĘBIORCA, EKSPERT FOTOGRAFII NIERUCHOMOŚCI

Absolwent IT na PG od 1996 roku związany z branżą nieruchomości – marketing internetowy (www, SEO, SEM, fotografia, hosting) dla: apartamentów, hoteli, biur nieruchomości (stworzył pierwszy w Polsce CRM dla branży nieruchomości i pierwszy portal ogłoszeń drobnych). Od 2012 roku inwestuje w nieruchomości.

Dzięki bazie tysięcy rezerwacji oraz wielu najemcom, trafnie wskazuje inwestorom nieruchomości o najwyższej stopie zwrotu. Rekord roczny ROI 48% (wzrost ceny i wartości + zysk z najmu). Współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”. Lider ds. rozwoju oddziałów i oficjalny ekspert (fotografia, najem krótkoterminowy) Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS