Wykładowca
Artur Kucharzyk
Kategoria
Podnajem i najem na pokoje
Ocena:

Czy to koniec podnajmu?

Artur Kucharzyk opowiada szczerze o biznesie podjanmu w czasach kryzysu. To jeden z naszczerscych webinarów, które przeprowadziliśmy w Akademii. Nie jest kolorowo i trzeba sobie o tym powiedzieć, ale warto mieć też na ten stan rozwiązania. Artur je ma. Przekonaj się jakie. Obejrzyj, bo warto. Są tu same konkrety!

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak obecnie wygląda rynek podnajmu w Polsce?
  • Czy biznes podnajmu nadal się opłaca?
  • Jeśli prowadzisz podnajem to co zrobić, żeby nie zbankrutować?
  • Jak przemodelować biznes w czasach kryzysu?
  • Jak wybrać osobę do zarządzania najmem? Jakie kryteria?
  • Gdzie i jak szukać inwestorów w małych miastach?
  • Gdzie szukać oszczędności i dodatkowych zysków?
  • Na co teraz zwracają uwagę najemcy pokoi?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Artur Kucharzyk

EKSPERT OD PODNAJMU

Autor pierwszej w Polsce książki o podnajmie „Podnajem od A do Z: Poradnik nie tylko dla podnajemców” oraz współautor książki „Pomysł do wynajęcia 2”. Propagator wolności finansowej, lubiący niezależność i dalekie podróże. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, który studiował także w Chinach.

Swoją przygodę z podnajmem nieruchomości rozpoczął w 2014 roku, będąc jeszcze studentem. Dodatkowy zastrzyk gotówki szybko przerodził się w jego sposób na życie. Już od dziecka chciał zostać biznesmenem i wiedział, że praca na etacie nie jest dla niego. Na co dzień mieszka, prowadzi biznes i inwestuje w nieruchomości w Rzeszowie, a od początku 2018 roku tworzy oddziały franczyzowe swojej firmy Develocus w innych miastach w Polsce.

Od połowy 2015 roku prowadzi firmę Develocus zajmującą się podnajmem oraz inwestowaniem w nieruchomości: www.develocus.pl Obecnie zapewnia dach nad głową ponad 250 lokatorom. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat inwestowania w nieruchomości, podnajmu, budowania relacji i bezpiecznego najmu. Prowadzi szkolenia oraz warsztaty grupowe i indywidualne.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS