Wykładowca
Robert Jarczyński
Kategoria
Podnajem i najem na pokoje
Ocena:

Czy to koniec najmu na pokoje?

Szkolenie lokalne, na którym gościliśmy Roberta Jarczyńskiego. Robert podczas swojej prelekcji opowiada o historii najmu na pokoje oraz o regulacjach prawnych jakie są i jak zmieniały się na przestrzeni czasu nie tylko w Polsce ale też w innych krajach. Spotkanie prowadził Marcin Pawłowski, lider oddziału w Łodzi.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Historia najmu na pokoje.
  • Jak prawo reguluje taki najem?
  • Zmiany w regulacjach prawnych na przestrzeni czasu.
  • Polska na tle innych krajów Europy.
  • Najem na pokoje wady i zalety.
  • Przyszłość najmu na pokoje.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Robert Jarczyński

INWESTOR

Jest inwestorem, rentierem, autorem książki "Żyj z najmu" i wykładowcą uczelni ASBIRO. Prezes grupy spółek inwestycyjnych, Prezes grupy BNI Connectors w Łodzi. Właściciel firmy szkoleniowej Żyj z najmu, która szkoli inwestorów w nieruchomości. Multiinwestor w nieruchomości.

W branży pracuje z pasją i zajmuje się zarządzaniem najmem, podnajmem, flipami (kup-wyremontuj-sprzedaj), wynajdowaniem i przygotowywaniem okazji dla inwestorów oraz deweloperką.

Firmy Roberta zarządzają nieruchomościami o wartości 10 milionów złotych, kupił i sprzedał nieruchomości o wartości 12 milionów złotych. Przeprowadził około 50 remontów inwestycyjnych.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS