MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

ROBERT JARCZYŃSKI


Czy to koniec najmu na pokoje?
 

Szkolenie lokalne na którym gościliśmy Roberta Jarczyńskiego. Robert podczas swojej prelekcji opowiada o historii najmu na pokoje oraz o regulacjach prawnych jakie są i jak zmieniały się na przestrzeni czasu nie tylo w Polsce ale też w innych krajach. Spotkanie prowadził Marcin Pawłowski, lider oddziału w Łodzi.

Dostęp do wszystkiego 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZAS TRWANIA - 154 MINUTY

Robert Jarczyński
  • Czy to koniec najmu na pokoje?

ROBERT JARCZYŃSKI - Inwestor

Jest inwestorem, rentierem, autorem książki "Żyj z najmu" i wykładowcą uczelni ASBIRO. Prezes grupy spółek inwestycyjnych, Prezes grupy BNI Connectors w Łodzi. Właściciel firmy szkoleniowej Żyj z najmu, która szkoli inwestorów w nieruchomości. Multiinwestor w nieruchomości.

W branży pracuję z pasją i zajmuję się zarządzaniem najmem, podnajmem, flipami (kup-wyremontuj-sprzedaj), wynajdowaniem i przygotowywaniem okazji dla inwestorów oraz deweloperką.

Firmy Roberta zarządzają nieruchomościami o wartości 10 milionów złotych, kupił i sprzedał nieruchomości o wartości 12 milionów złotych. Przeprowadził około 50 remontów inwestycyjnych.

OBEJRZYJ CAŁOŚĆ

Dostęp tylko do tego kursu TYLKO 79zł (dostęp do tego kursu przez 12 miesięcy)
Dostęp do wszystkich kursów - TYLKO DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA TERAZ 99zł miesięcznie z kodem rabatowym (rozliczane rocznie)