Wykładowca
Adrian Hołub
Kategoria
Grunty i Deweloperka
Ocena:

Błędy inwestorskie w nieruchomościach mieszkaniowych dla budynku wielorodzinnego (10-30 lokali).

Wybudowanie budynku wielorodzinnego to nie lada sztuka. Błędy jakie się pojawiają podczas tego typu inwestycji przysparzają olbrzymich kłopotów. Nie podpisane umowy w terminie, brak odpowiednich zapisów, niewłaściwy dobór norm czy brak organizacji pracy, to tylko niektóre z poważniejszych niedociągnięć. Jest ich o wiele więcej. Warto obejrzeć materiał i zapoznać się z tymi kluczowymi.

Podczas szkolenia przyjrzymy się m.in.:


  • Wykorzystaniu potencjału działki i analizie chłonności.
  • Różnicom między budynkiem mieszkalnym a zamieszkaniem zbiorowym.
  • Metodom wyliczania mocy przyłączeniowych.
  • Budowaniu efektywnego zespołu roboczego.
  • Organizacji pracy i obiegu dokumentów.
  • Terminowości podpisywania i realizacji przyłączy.
  • Nadzorowi nad budową ze strony inwestora.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


ADRIAN HOŁUB

Biegły sądowy, Inwestor

Praktyk z 18-letnim doświadczeniem, biegły sądowy, niezależny doradca ds. inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe. Wykładowca akademicki, inwestor nieruchomości, członek zarządu Geodetic sp. z o.o. Prelegent licznych wydarzeń branży nieruchomości.

Ekspert w zakresie podziałów lokali i domów na mniejsze lokale, uzyskiwanie samodzielności lokali, maksymalizacji powierzchni najmu i powierzchni sprzedaży dla lokali i budynków, podatku od nieruchomości, wyłączenia z produkcji leśnej, umów w zakresie najmu dla lokali mieszkalnych i komercyjnych, analiz due diligence nieruchomości, analiz chłonności, pisze opinie sądowe, szkoli i doradza w zakresie całego procesu inwestycji budowlanych. Nadzorował pomiar do celów najmu, podatki i sprzedaży dla ponad 8 mln m² powierzchni budynków.

Przeprowadził kompleksowo proces budowalny własnego budynku biurowo-handlowego na wynajem w Warszawie i zarządza nim w zakresie komercjalizacji, obsługi technicznej, prawnej i księgowej. Prywatnie fan wędkarstwa i zdobywca czarnego pasa karate Kyokushin.