Wykładowca
Grzegorz Grabowski
Wykładowca
Marek Golec

Co nas czeka w podatkach w 2021 roku

Na spotkaniu on-line jak co roku zespół Wynajmistrza przedstawił najnowsze zmiany w podatkach, które pojawią się w 2021 roku. Wszystko z naciskiem na kwestie istotne dla inwestorów w nieruchomości. Po krótkiej prezentacji większość czasu zostało przeznaczone na pytania i odpowiedzi, których udzielali Grzegorz Grabowski i Marek Golec.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jakie są nowe, zmienione stawki ryczałtu?
  • Na co nie pozwoli wykup z leasingu?
  • Jakie ograniczenia powstały w stawce amortyzacyjnej?
  • Jakie jest ograniczenie ulgi abolicyjnej?
  • Jak wygląda nowy JPK?
  • Czym jest nowy SLIM VAT?
  • Jakie są nowe zasady spółek komandytowych?
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Grzegorz Grabowski

EKSPERT DS. ROZLICZEŃ PODATKOWYCH NIERUCHOMOŚCI

Wieloletni praktyk najmu, rozliczeń z najemcami i rozliczania podatku od najmu oraz innych działalności w branży nieruchomości: podnajmu, usług zakwaterowania oraz handlu mieszkaniami (flipów). Na co dzień prowadzi, wraz ze swoim wspólnikiem, biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze klientów działających na rynku nieruchomości.

Jest członkiem założycielem oraz członkiem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, a także ekspertem Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Marek Golec

DORADCA PODATKOWY

Współwłaściciel Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Paris 13 we Francji.

Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją są podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach. Pomaga przedsiębiorcom w doborze właściwej formy działalności pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu. Autor praktycznych artykułów podatkowych i wykładowca na licznych szkoleniach.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS