Wykładowca
Grzegorz Grabowski
Wykładowca
Marek Golec

Co nas czeka w podatkach w 2021 roku

Na spotkaniu on-line jak co roku zespół Wynajmistrza przedstawił najnowsze zmiany w podatkach, które pojawią się w 2021 roku. Wszystko z naciskiem na kwestie istotne dla inwestorów w nieruchomości. Po krótkiej prezentacji większość czasu zostało przeznaczone na pytania i odpowiedzi, których udzielali Grzegorz Grabowski i Marek Golec.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jakie są nowe, zmienione stawki ryczałtu?
  • Na co nie pozwoli wykup z leasingu?
  • Jakie ograniczenia powstały w stawce amortyzacyjnej?
  • Jakie jest ograniczenie ulgi abolicyjnej?
  • Jak wygląda nowy JPK?
  • Czym jest nowy SLIM VAT?
  • Jakie są nowe zasady spółek komandytowych?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Grzegorz Grabowski

EKSPERT DS. ROZLICZEŃ PODATKOWYCH NIERUCHOMOŚCI

Wieloletni praktyk najmu, rozliczeń z najemcami i rozliczania podatku od najmu oraz innych działalności w branży nieruchomości: podnajmu, usług zakwaterowania oraz handlu mieszkaniami (flipów). Na co dzień prowadzi, wraz ze swoim wspólnikiem, biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze klientów działających na rynku nieruchomości.

Jest członkiem założycielem oraz członkiem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, a także ekspertem Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Marek Golec

DORADCA PODATKOWY

Współwłaściciel Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Paris 13 we Francji.

Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją są podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach. Pomaga przedsiębiorcom w doborze właściwej formy działalności pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu. Autor praktycznych artykułów podatkowych i wykładowca na licznych szkoleniach.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS