MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

JAN BIJAS, KRZYSZTOF IWAN


Nowa Rzeczywistość Kredytowa w czasie i po pandemii
 

Webinar z ekspertami na którym gościliśmy Jana Bijasa i Krzysztofa Iwana, ekspertów od finansowania nieruchomości. Wiele zagadnień zostało poruszonych, m.in. czy 30% wkładu własnego jest obecnie obligatoryjne, dlaczego jeden kredyt przechodzi a drugi i nie i co zrobić, żeby analityk przychylnym okiem spojrzał na nas wniosek kredytowy.

Dostęp do wszystkiego 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZAS TRWANIA - 118 MINUT

Nowa rzeczywistość kredytowa
  • Jan Bijas - Nowa Rzeczywistość Kredytowa w czasie i po pandemii
  • Krzysztof Iwan - Nowa Rzeczywistość Kredytowa w czasie i po pandemii

KRZYSZTOF IWAN - Ekspert finansowy

Z wykształcenia jest specjalistą telekomunikacji i przez 15 lat związany był z tą branżą. To doświadczenie pozwala mu wnosić do codziennej pracy analityczne myślenie w połączeniu z dążeniem do nowoczesności. Od kilku lat publikuje w mediach swoje artykuły, występując jako ekspert rynku nieruchomości, ale głównie specjalista w temacie kredytów hipotecznych. Dzięki temu czasami doradza sporej grupie klientów jednocześnie :-) Szkoli także doradców wprowadzając ich w tajniki zawodu.

Jego hobby od zawsze to stolarstwo meblowe odziedziczone w genach po dziadku oraz przemierzanie okolicy (czasami bez celu, ale nie bez sensu) na motocyklu. Wtedy ma czas na przemyślenia co dobre a co złe i na cieszenie się życiem - poleca każdemu :) Każdy dzień pracy to nauka i poszerzanie wiedzy. Każdy klient to doświadczenie, które procentuje przy obsłudze następnych.


JAN BIJAS - Przedsięborca, dyrektor generalny Salomon Finance

Współzałożyciel firmy Salomon Finance. Wyróżnia się doskonałą znajomością rynku bankowego i trendów gospodarczych. Autor licznych wywiadów i publikacji o tematyce finansowej. Ekspert w dziedzinie kredytów hipotecznych. Łączy szeroką wiedzę branżową z charyzmą i entuzjazmem w działaniu.

OBEJRZYJ CAŁOŚĆ

Dostęp tylko do tego kursu TYLKO 79zł (dostęp do tego kursu przez 12 miesięcy)
Dostęp do wszystkich kursów TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)