Wykładowca
Krzysztof Iwan
Wykładowca
Jan Bijas

Nowa Rzeczywistość Kredytowa w czasie i po pandemii

Webinar z ekspertami na którym gościliśmy Jana Bijasa i Krzysztofa Iwana, ekspertów od finansowania nieruchomości. Wiele zagadnień zostało poruszonych, m.in. czy 30% wkładu własnego jest obecnie obligatoryjne, dlaczego jeden kredyt przechodzi a drugi i nie i co zrobić, żeby analityk przychylnym okiem spojrzał na nas wniosek kredytowy.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jaki minimalny wkład własny jest obligatoryjny dla uzyskania kredytu hipotecznego?
  • Dlaczego pewne kredyty możemy uzyskać a innych nie?
  • Jak przygotować się do spotkania z analitykiem?
  • Od czego zależy przychylna decyzja kredytowa?
  • Jaki jest średni czas oczekiwania na decyzję banku w pandemicznych czasach?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Krzysztof Iwan

EKSPERT FINANSOWY

Z wykształcenia jest specjalistą telekomunikacji i przez 15 lat związany był z tą branżą. To doświadczenie pozwala mu wnosić do codziennej pracy analityczne myślenie w połączeniu z dążeniem do nowoczesności. Od kilku lat publikuje w mediach swoje artykuły, występując jako ekspert rynku nieruchomości, ale głównie specjalista w temacie kredytów hipotecznych. Dzięki temu czasami doradza sporej grupie klientów jednocześnie :-) Szkoli także doradców wprowadzając ich w tajniki zawodu.

Jego hobby od zawsze to stolarstwo meblowe odziedziczone w genach po dziadku oraz przemierzanie okolicy (czasami bez celu, ale nie bez sensu) na motocyklu. Wtedy ma czas na przemyślenia co dobre a co złe i na cieszenie się życiem - poleca każdemu :) Każdy dzień pracy to nauka i poszerzanie wiedzy. Każdy klient to doświadczenie, które procentuje przy obsłudze następnych.

Jan Bijas

PRZEDSIĘBIORCA, DYREKTOR GENERALNY W SALOMON FINANCE

Współzałożyciel firmy Salomon Finance. Wyróżnia się doskonałą znajomością rynku bankowego i trendów gospodarczych. Autor licznych wywiadów i publikacji o tematyce finansowej. Ekspert w dziedzinie kredytów hipotecznych. Łączy szeroką wiedzę branżową z charyzmą i entuzjazmem w działaniu.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS