G. GRABOWSKI I M. GOLEC

Co nas czeka w podatkach w 2019 roku

Na spotkaniu zespół Wynajmistrza pokrótce przedstawi zmiany w podatkach, które pojawią się w 2019 roku, oczywiście, z naciskiem na kwestie istotne dla inwestorów w nieruchomości. Po krótkiej prezentacji przeznaczymy większość czasu na pytania i odpowiedzi, których udzielać będą Grzegorz Grabowski i Marek Golec.


Dostęp do wszystkiego PROMOCJA 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

Grzegorz Grabowski - Ekspert ds. rozliczeń podatkowych nieruchomości

Grzegorz Grabowski - wieloletni praktyk najmu, rozliczeń z najemcami i rozliczania podatku od najmu oraz innych działalności w branży nieruchomości: podnajmu, usług zakwaterowania oraz handlu mieszkaniami (flipów). Na co dzień prowadzi, wraz ze swoim wspólnikiem, biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze klientów działających na rynku nieruchomości.

Jest członkiem założycielem oraz członkiem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, a także ekspertem Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Marek Golec - Doradca podatkowy

Współwłaściciel Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości.

Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Paris 13 we Francji.

Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją są podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach. Pomaga przedsiębiorcom w doborze właściwej formy działalności pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu.

Autor praktycznych artykułów podatkowych i wykładowca na licznych szkoleniach.

CZAS TRWANIA - 81 MINUT

Grzegorz Grabowski i Marek Golec
  • Co nas czeka w podatkach w 2019 roku?
Dostęp tylko do tego kursu
Dostęp do wszystkich kursów PROMOCJA TYLKO TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)