Wykładowca
Grzegorz Grabowski
Wykładowca
Marek Golec
Ocena:

Podatkowy Polski Ład - wpływ na nieruchomości i przedsiębiorców

Temat Polskiego Ładu zdominował drugie półrocze 2021 r. Wszelkie informacje, które pozwalają zrozumieć i uporządkować wiedzę z tego zakresu, są na wagę złota. Dlatego też, każda okazja do bezpośredniej rozmowy z ekspertami podatkowymi i praktykami na rynku nieruchomości, jest równie cenna. Stąd, na ostatnim w 2021 r., spotkaniu Mieszkaniczników w Warszawie gościli Grzegorz Grabowski i Marek Golec. Eksperci, którzy w przystępny sposób przedstawili zagadnienia Podatkowego Polskiego Ładu oraz jego wpływu na rynek nieruchomości i przedsiębiorców. Szkolenie odbyło się 14 grudnia 2021 r.
Jeżeli działasz na rynku nieruchomości i chcesz wiedzieć więcej na temat nowych przepisów, obejrzyj ten materiał. Z pewnością jest dla Ciebie!

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jakie będą kluczowe zmiany dla pracowników, przedsiębiorców i inwestorów w nieruchomości?
  • Jakie są opcje, dzięki którym przedsiębiorcy będą mogli zminimalizować wpływ Polskiego Ładu?
  • W jaki sposób policzyć i wybrać właściwą formę prowadzenia firmy na kolejny rok, żeby zminimalizować wpływ Polskiego Ładu?
  • Co zrobić w kontekście Polskiego Ładu, jeśli prowadzimy flipy, podnajem, wynajem krótkoterminowy itd?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCHmateriałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE!Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Grzegorz Grabowski

EKSPERT DS. ROZLICZEŃ PODATKOWYCH NIERUCHOMOŚCI

Wieloletni praktyk najmu, rozliczeń z najemcami i rozliczania podatku od najmu oraz innych działalności w branży nieruchomości: podnajmu, usług zakwaterowania oraz handlu mieszkaniami (flipów). Na co dzień prowadzi, wraz ze swoim wspólnikiem, biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze klientów działających na rynku nieruchomości.

Jest członkiem założycielem oraz członkiem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, a także ekspertem Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Marek Golec

DORADCA PODATKOWY

Współwłaściciel Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Paris 13 we Francji.

Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją są podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach. Pomaga przedsiębiorcom w doborze właściwej formy działalności pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu. Autor praktycznych artykułów podatkowych i wykładowca na licznych szkoleniach.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS