Wykładowca
Grzegorz Grabowski
Wykładowca
Marek Golec
Ocena:

Podatkowy Polski Ład - wpływ na nieruchomosci i przedsiębiorców

Temat Polskiego Ładu zdominował drugie półrocze 2021 r.. Wszelkie informacje, które pozwalają zrozumieć i uporząkdować wiedzę z tego zakresu, są na wagę złota. Dlatego też, każda okazja do bezpośredniej rozmowy z ekspertami podatkowymi i praktykami na rynku nieruchomości, jest równie cenna. Stąd, na ostatnim w 2021 r., spotkaniu Mieszkaniczników w Warszawie gościli Grzegorz Grabowski i Marek Golec. Eksperci, którzy w prztstępny sposób przedstawili zagadnienia Podatkowego Polskiego Ładu oraz jego wpływu na rynek nieruchomości i przedsiębiorców. Szkolenie odbyło się 14 grudnia 2021 r.
Jeżeli działasz na rynku nieruchomości i chcesz wiedzieć więcej na temat nowych przepisów, obejrzyj ten materiał. Z pewnością jest dla Ciebie!

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jakie będą kluczowe zmiany dla pracowników, przedsiębiorców i inwestorów w nieruchomości?
  • Jakie są opcje, dzięki którym przedsiębiorcy będą mogli zminimalizować wpływ Polskiego Ładu?
  • W jaki sposób policzyć i wybrać właściwą formę prowadzenia firmy na kolejny rok, żeby zminimalizować wpływ Polskiego Ładu?
  • Co zrobić w kontekście Polskiego Ładu, jeśli prowadzimy flipy, podnajem, wynajem krótkoterminowy itd?
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Grzegorz Grabowski

EKSPERT DS. ROZLICZEŃ PODATKOWYCH NIERUCHOMOŚCI

Wieloletni praktyk najmu, rozliczeń z najemcami i rozliczania podatku od najmu oraz innych działalności w branży nieruchomości: podnajmu, usług zakwaterowania oraz handlu mieszkaniami (flipów). Na co dzień prowadzi, wraz ze swoim wspólnikiem, biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze klientów działających na rynku nieruchomości.

Jest członkiem założycielem oraz członkiem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, a także ekspertem Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Marek Golec

DORADCA PODATKOWY

Współwłaściciel Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Paris 13 we Francji.

Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją są podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach. Pomaga przedsiębiorcom w doborze właściwej formy działalności pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu. Autor praktycznych artykułów podatkowych i wykładowca na licznych szkoleniach.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS