Wykładowca
Grzegorz Grabowski
Wykładowca
Marek Golec
Ocena:

Fundacja rodzinna - Co to jest i jak ją wykorzystać do akumulacji majątku?

Fundacja rodzinna to na ten moment temat niezbadany, choć wydaje się dość ciekawy. Czy Mieszkaniczniy będą w stanie skorzystać z założeń tej struktury? W tym materiale video dowiesz się wszystkiego co potrzebne, żeby skorzystać z założenia dla siebie fundacji rodzinnej. Warto obejrzeć!

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Czym dokładnie jest fundacja rodzinna?
  • Jakie są cele fundacji i jakim trzem obszarom jest dedykowana?
  • Kto to jest fundator i jak powstaje majątek fundacji rodzinnej?
  • Kto to jest beneficjent i jakie świadczenia może mu wypłacać fundacja rodzinna?
  • Jaką działalność może prowadzić fundacja rodzinna?
  • Jaką fundacja rodzinna może zarabiać i jak jest opodatkowana?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Grzegorz Grabowski

EKSPERT DS. ROZLICZEŃ PODATKOWYCH NIERUCHOMOŚCI

Wieloletni praktyk najmu, rozliczeń z najemcami i rozliczania podatku od najmu oraz innych działalności w branży nieruchomości: podnajmu, usług zakwaterowania oraz handlu mieszkaniami (flipów). Na co dzień prowadzi, wraz ze swoim wspólnikiem, biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze klientów działających na rynku nieruchomości.

Jest członkiem założycielem oraz członkiem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, a także ekspertem Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Marek Golec

DORADCA PODATKOWY

Współwłaściciel Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Paris 13 we Francji.

Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją są podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach. Pomaga przedsiębiorcom w doborze właściwej formy działalności pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu. Autor praktycznych artykułów podatkowych i wykładowca na licznych szkoleniach.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS