Wykładowca
Grzegorz Grabowski
Wykładowca
Marek Golec
Ocena:

Fundacja rodzinna - Co to jest i jak ją wykorzystać do akumulacji majątku?

Fundacja rodzinna to na ten moment temat niezbadany, choć wydaje się dość ciekawy. Czy Mieszkaniczniy będą w stanie skorzystać z założeń tej struktury? W tym materiale video dowiesz się wszystkiego co potrzebne, żeby skorzystać z założenia dla siebie fundacji rodzinnej. Warto obejrzeć!

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Czym dokładnie jest fundacja rodzinna?
  • Jakie są cele fundacji i jakim trzem obszarom jest dedykowana?
  • Kto to jest fundator i jak powstaje majątek fundacji rodzinnej?
  • Kto to jest beneficjent i jakie świadczenia może mu wypłacać fundacja rodzinna?
  • Jaką działalność może prowadzić fundacja rodzinna?
  • Jaką fundacja rodzinna może zarabiać i jak jest opodatkowana?
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Grzegorz Grabowski

EKSPERT DS. ROZLICZEŃ PODATKOWYCH NIERUCHOMOŚCI

Wieloletni praktyk najmu, rozliczeń z najemcami i rozliczania podatku od najmu oraz innych działalności w branży nieruchomości: podnajmu, usług zakwaterowania oraz handlu mieszkaniami (flipów). Na co dzień prowadzi, wraz ze swoim wspólnikiem, biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze klientów działających na rynku nieruchomości.

Jest członkiem założycielem oraz członkiem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, a także ekspertem Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Marek Golec

DORADCA PODATKOWY

Współwłaściciel Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Paris 13 we Francji.

Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją są podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach. Pomaga przedsiębiorcom w doborze właściwej formy działalności pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu. Autor praktycznych artykułów podatkowych i wykładowca na licznych szkoleniach.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS