MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW W AKADEMII

JACEK KUBRAK


Gdzie zarzucić wędkę czyli jak zarabiać na niepewności
 

Materiał pochodzi z ostatniego webinaru z Jackiem Kubrakiem, doświadczonym inwestorem, który bacznie obserwuje trendy i to, co się dzieje globalnie na rynkach finansowych. W materiale przedstawione zostały najważniejsze wydarzenia z ostatnich 25 lat, które wstrząsnęły światowymi gospodarkami. Poruszany jest też temat wcześniejszych pandemii i tego, jakie były ich konsekwencje. Czy można było na tym zarobić? Co zrobić dzisiaj? Odpowiedzi są w środku.

Dostęp do wszystkiego 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZAS TRWANIA 107 MINUT

- JACEK KUBRAK -
  • Gdzie zarzucić wędkę czyli jak zarabiać na niepewności

Jacek Kubrak - doświadczony inwestor

Jacek Kubrak jest aktywnie działającym inwestorem na rynku finansowym od 1992 roku.

Twórca innowacyjnych projektów inwestycyjnych oraz rozwiązań technologicznych. Współpracował z firmami inwestycyjnymi Private Equity oraz Venture Capital tworząc struktury finansowe transakcji przejęć oraz realizując projekty doradczo-menedżerskie oparte na innowacji i wdrożeniach nowych technologii.

Ukończył Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie oraz podyplomowe studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jest także absolwentem programów menedżerskich IESE Business School, Harvard Business School oraz INSEAD Business School.

Jest także przedsiębiorcą. Inwestowania uczył się już na początku lat 90., kiedy wystartowała polska giełda. Przekonuje kolejne pokolenia przedsiębiorców, że inwestowanie to nie tylko suche liczby. Że inwestowanie jest nierozerwalnie związane z emocjami, stresem i lękiem. Pokazuje, jak radzić sobie z destrukcyjnymi emocjami i budować pewność siebie na rynku inwestorskim. Jest przekonujący i dla założycieli niewielkich start-upów, i dla menedżerów wielkich korporacji. Doradza jednym i drugim.

OBEJRZYJ CAŁOŚĆ

Dostęp tylko do tego kursu TYLKO 79zł (dostęp do tego kursu przez 12 miesięcy)
Dostęp do wszystkich kursów TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)