Wykładowca
Zbigniew Dzideczek
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Przywództwo jutro

Zapraszamy do obejrzenia nagrania ze szkolenia lokalnego, które odbyło się 12.10.2021 w warszawskim hotelu Mercure. Szkolenie zatytułowane PRZYWÓDZTWO JUTRA poprowadził Zbigniew Dzidczek, który opowiedział o tym jak działać będzie takie przywództwo. Wyjaśnił, też samo pojęcie przywództwa wskazując Że Przywódcą jest się nie tylko w firmie, także w domu, szkole , na przyjęciu u cioci. Często skupiamy się na działalności gospodarczej, a przecież żyjemy w określonym otoczeniu. Było ciekawie, merytorycznie z nutą humoru i zabawy. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat zagadnień związanych z "Przywództwem jutra" ten materiał jest dla Ciebie. Zapraszamy.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Czy współczesny człowiek może być przywódcą przyszłości?
  • Czym jest przywództwo?
  • Jakie zagrożenia czyhają na lidera?
  • Jakie znaczenie ma rola Przywódcy
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Zbigniew Dzideczek

ESKPERT OD RESTRUKTURYZACJI

Przedsiębiorca specjalizujący się w programach restrukturyzacyjnych i zarządzaniem zmianą. Autor książki o negocjacjach „NEGOCJACJE to fascynująca podróż”. Członek założyciel John Maxwell Team Polska, polskiej społeczności szkoleniowców amerykańskiej organizacji liderów kierowanej przez John C. Maxwell. Certyfikowany trener, coach, mentor i mówca organizacji John Maxwell Team..

Partner austriackiej firmy EnGardE Verhandlungstraining G.m.b.H. czołowej, europejskiego firmy doradczej i szkoleniowej w obszarze negocjacji oraz trener umiejętności negocjacyjnych. Polski partner i trener austriackiej firmy HPS Hierhold Presentation Services Gesellschaft m.b.H. – lidera szkoleń z Lepszych Prezentacji.