Wykładowca
Jacek Kubrak
Kategoria
Umiejętności ogólne, Inwestowanie
Ocena:

Krach, recesja, sytuacja gospodarcza świata

Materiał pochodzi z ostatniego wystąpienia Jacka Kubraka, doświadczonego inwestora, który bacznie obserwuje trendy i to, co się dzieje na rynku światowym. W materiale oprócz cennych wskazówek zachęca do zapamiętania kilku słów, których znaczenie wyjaśnia podczas nagrania: nadmiar pieniądza, dodruk pieniądza, inflacja, element ruchu bocznego i pusty pieniądz. Spotkanie prowadził Robert Kuliga, lider oddziału z Warszawy.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Krach i recescja. Jaka jest sytuacja gospodarcza świata?,
  • Czym jest nadmiar pieniądza i jakie są tego skutki.
  • Dodruk pieniądza. Działanie uzasadnione czy nie?
  • Czym jest inflacja?
  • Co to jest element ruchu bocznego?
  • Czy pieniądz może być pusty? Jakie są tego skutki?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Jacek Kubrak

DOŚWIADCZONY INWESTOR

Przedsiębiorca, inwestor i mówca motywacyjny w jednym. Inwestowania uczył się już na początku lat 90., kiedy wystartowała polska giełda. Przekonuje kolejne pokolenia przedsiębiorców, że inwestowanie to nie tylko suche liczby, że inwestowanie jest nierozerwalnie związane z emocjami, stresem i lękiem.

Pokazuje, jak radzić sobie z destrukcyjnymi emocjami i budować pewność siebie na rynku inwestorskim. Jest przekonujący i dla założycieli niewielkich start-upów i dla menedżerów wielkich korporacji. Doradza jednym i drugim.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS