WOJTEK WOŹNICZKA

Skuteczne negocjacje
 

Flagowe szkolenie Wojtka Woźniczki dotyczące negocjacji w obszarze nieruchomości i nie tylko. Dzięki wiedzy zawartej na szkoleniu uczestnicy są w stanie zaoszczędzić od kilku do kilkudziesięciu tysięcy na jednej transakcji.


Dostęp do wszystkiego PROMOCJA 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

WOJTEK WOŹNICZKA - Ekspert od negocjacji

Zdobywca prestiżowej nagrody "Polish National Sales Awards" w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC. Autor książki NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach.

 

Od ponad 12 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 7000 uczestników z przeszło 70 firm. Co roku prowadzi również około 300 godzin coachingu dla menedżerów zarządzających sprzedażą. Pracował, jako zawodowy negocjator pomagając swoim klientom w zakupie mieszkań, kamienic, lokali użytkowych czy hoteli Na co dzień sam inwestuje, wynajmuje, podnajmuje, flipuje oraz uczestniczy i wspiera swoich klientów w negocjacjach na rynku nieruchomości.

 

Ściśle współpracuje z grupą firm zajmujących się doradztwem dla developerów oraz pośrednictwem na rynku nieruchomości. Prowadził szkolenia ze sprzedaży i negocjacji dla największych firm w kraju, m.in. dla PKO BP, PZU, Tesco Polska, Alior Banku, Getin Noble Banku, UPC Polska, Tchibo, Open Finance, Leroy Merlin i wielu innych

CZAS TRWANIA - 154 MINUTY

PODSTAWY NEGOCJACJI
  • Wstęp, dlaczego ludzie nie negocjują?
  • Negocjacje WIN-WIN, BATNA
  • WATNA, zbierz argumenty, strategia negocjacyjna
WAŻNE ZASADY
  • Checklista negocjatora, kupujesz, sprzedajesz - jakie pytania zadać?
  • Negocjacyjna gra
  • Nigdy nie zgadzaj się na pierwszą propozycję
  • Sprawdzone techniki negocjacyjne

OBEJRZYJ CAŁY MATERIAŁ

Dostęp tylko do tego kursu
Dostęp do wszystkich kursów PROMOCJA TYLKO TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)