Wykładowca
Wojtek Woźniczka
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Skuteczne negocjacje

Flagowe szkolenie Wojtka Woźniczki dotyczące negocjacji w obszarze nieruchomości i nie tylko. Dzięki wiedzy zawartej na szkoleniu uczestnicy są w stanie zaoszczędzić od kilku do kilkudziesięciu tysięcy na jednej transakcji.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Negocjacje WIN-WIN, BATNA
  • WATNA, zbierz argumenty, strategia negocjacyjna
  • Checklista negocjatora, kupujesz, sprzedajesz - jakie pytania zadać?
  • Negocjacyjna gra
  • Nigdy nie zgadzaj się na pierwszą propozycję
  • Sprawdzone techniki negocjacyjne
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Wojtek Woźniczka

EKSPERT OD NEGOCJACJI

Zdobywca prestiżowej nagrody "Polish National Sales Awards" w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC. Autor książki NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach.

Od ponad 12 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 7000 uczestników z przeszło 70 firm. Co roku prowadzi również około 300 godzin coachingu dla menedżerów zarządzających sprzedażą. Pracował, jako zawodowy negocjator pomagając swoim klientom w zakupie mieszkań, kamienic, lokali użytkowych czy hoteli Na co dzień sam inwestuje, wynajmuje, podnajmuje, flipuje oraz uczestniczy i wspiera swoich klientów w negocjacjach na rynku nieruchomości.

Ściśle współpracuje z grupą firm zajmujących się doradztwem dla developerów oraz pośrednictwem na rynku nieruchomości. Prowadził szkolenia ze sprzedaży i negocjacji dla największych firm w kraju, m.in. dla PKO BP, PZU, Tesco Polska, Alior Banku, Getin Noble Banku, UPC Polska, Tchibo, Open Finance, Leroy Merlin i wielu innych.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS