Wykładowca
Wojtek Woźniczka
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Skuteczne negocjacje

Flagowe szkolenie Wojtka Woźniczki dotyczące negocjacji w obszarze nieruchomości i nie tylko. Dzięki wiedzy zawartej na szkoleniu uczestnicy są w stanie zaoszczędzić od kilku do kilkudziesięciu tysięcy na jednej transakcji.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Negocjacje WIN-WIN, BATNA
  • WATNA, zbierz argumenty, strategia negocjacyjna
  • Checklista negocjatora, kupujesz, sprzedajesz - jakie pytania zadać?
  • Negocjacyjna gra
  • Nigdy nie zgadzaj się na pierwszą propozycję
  • Sprawdzone techniki negocjacyjne
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Wojtek Woźniczka

EKSPERT OD NEGOCJACJI

Zdobywca prestiżowej nagrody "Polish National Sales Awards" w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC. Autor książki NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach.

Od ponad 12 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 7000 uczestników z przeszło 70 firm. Co roku prowadzi również około 300 godzin coachingu dla menedżerów zarządzających sprzedażą. Pracował, jako zawodowy negocjator pomagając swoim klientom w zakupie mieszkań, kamienic, lokali użytkowych czy hoteli Na co dzień sam inwestuje, wynajmuje, podnajmuje, flipuje oraz uczestniczy i wspiera swoich klientów w negocjacjach na rynku nieruchomości.

Ściśle współpracuje z grupą firm zajmujących się doradztwem dla developerów oraz pośrednictwem na rynku nieruchomości. Prowadził szkolenia ze sprzedaży i negocjacji dla największych firm w kraju, m.in. dla PKO BP, PZU, Tesco Polska, Alior Banku, Getin Noble Banku, UPC Polska, Tchibo, Open Finance, Leroy Merlin i wielu innych.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS