CZAS TRWANIA - 128 MINUT

M. Dutkowski, B. Lalek, M. Żuchowska, K. Derdzikowski

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z TEGO MATERIAŁU

  • Jakie mamy rodzaje aktywów i czym one są?
  • Na co trzeba zwrócić uwagę przy budowaniu swoich aktywów?
  • W jaki sposób waluty cyfrowe wpłyną na naszą najbliższą przyszłość?
  • Jakie portlefe są polecane do trzymania cyfrowej gotówki?
  • Jak budować strategię inwestowania w aktywa w perspektywie 10-15 lat
  • W jakie grunty warto inwestować i dlaczego?
  • Ile można zyskać na inwestycji w grunty?
  • Czy grunt to dobry sposób na zabezpieczenie swojego kapitału?

Mieczysław Dutkowski- Przedsiębiorca, miłośnik budowania aktywów

W okresie ostatnich dwóch dekad założył 7 własnych firm. Przez długi czas zdobywał umiejętności biznesowe w praktyce. W ciągu 11 lat przeszkolił niespełna 1300 osób z zakresu edukacji finansowej, budowania aktywów, biznesu i trwałej zmiany.

Szkolił się bezpośrednio u najlepszych przedsiębiorców zarówno w Polsce, UK jak i USA. Na co dzień preferuje życie w „TU i TERAZ”.

Obecnie tworzy i zarządza Akademią Mieszkanicznika, platformą VOD na której jest praktyczna wiedza z zakresu inwestowania i zarządzania nieruchomościami. Oprócz projektów związanych z nieruchomościami posiada praktyczne doświadczenie w pracy z ludźmi w zakresie odbudowy zdrowia. Jego pasją jest produkcja muzyki elektronicznej, wyjazdy w góry i budowanie aktywów w rzeczywistym świecie.

Zawodowo używa Mocnych Stron pracując z przedsiębiorcami. Potrafi wydobyć z nich, to co najmocniejsze i przekuć naturalne zasoby w realne zyski.

Krzysztof Derdzikowski - Pośrednik, doradca, szkoleniowiec

Z rynkiem nieruchomości związany od 2006 roku.


Doświadczenie zbierał podczas pracy dla największego biura nieruchomości w kraju, jak i podczas rozwijania lokalnych oddziałów kilku nowych firmy w branży. Aktualnie Manager Ds. Strategii I Relacji Inwestorskich w Tur Nieruchomości.


Autor branżowych tekstów i poradników w lokalnych mediach internetowych oraz drukowanych. Prywatnie fan nowych rozwiązań IT w branży nieruchomości i marketingu internetowego.

Bartłomiej Lalek - Przedsiębiorca, inwestor w nowe technologie

Specjalizuje się tworzeniu i skalowaniu przedsiębiorstw oraz wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych. Właściciel firm z sektora nieruchomości, fintech i eventów.


Pasjonat nowoczesnych technologi. Od kilku lat pomaga swoim inwestorom i klientom skutecznie pomnażać kapitał za pośrednictwem nieruchomości, kryptowalut lub biznesu tradycyjnego.


Obecnie prowadzi swój kantor wymiany walut cyfrowych Tokenomic.online


OBEJRZYJ CAŁOŚĆ

Dostęp tylko do tego kursu TYLKO 79zł (dostęp do tego kursu przez 12 miesięcy)
Dostęp do wszystkich kursów - TYLKO DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA TERAZ 249,75zł miesięcznie z kodem rabatowym (rozliczane rocznie)

OPINIE STUDENTÓW AKADEMII

👍 Obejrzałem kilka darmowych materiałów z Akademii Mieszkanicznika. Bardzo wartościowe treści. Polecam. 👍
Marek Kozłowski
👌 Super inicjatywa, super wykonanie. Bardzo praktyczne rady ułatwiające rozpoczęcie przygody z wynajmem. Ogromna wiedza prowadzących wykłady. 👌
Paweł Walczak
👏 Dobrze, że są opisane/wyjaśnione podstawowe zagadnienia w najmie. Brawa również za szybka reakcje/porady/wsparcie po pojawieniu się epidemii. 👏
Iwona

MASZ PYTANIA, NAPISZ DO NAS