CZAS TRWANIA - 94 MINUTY

- Mieczysław Dutkowski -

Mieczysław Dutkowski - Miłośnik budowania aktywów

W okresie ostatnich dwóch dekad założył 7 własnych firm. Przez długi czas zdobywał umiejętności biznesowe w praktyce. W ciągu 11 lat przeszkolił niespełna 1300 osób z zakresu edukacji finansowej, budowania aktywów, biznesu i trwałej zmiany.

Szkolił się bezpośrednio u najlepszych przedsiębiorców zarówno w Polsce, UK jak i USA. Na co dzień preferuje życie w „TU i TERAZ”.

Obecnie tworzy i zarządza Akademią Mieszkanicznika, platformą VOD na której jest praktyczna wiedza z zakresu inwestowania i zarządzania nieruchomościami. Oprócz projektów związanych z nieruchomościami posiada praktyczne doświadczenie w pracy z ludźmi w zakresie odbudowy zdrowia. Jego pasją jest produkcja muzyki elektronicznej, wyjazdy w góry i budowanie aktywów w rzeczywistym świecie.

MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

Obecnie na Platformie Akademii dostępnych jest PONAD 260 MATERIAŁÓW VIDEO i każdego miesiąca dochodzą nowości. Średnio kilka w tygodniu.

Po zalogowaniu dajemy Ci dostęp do kilku materiałów o łącznej wartości ponad 1000 pln. Z jednego z nich możesz między innymi dowiedzieć się o tym czym jest i jak powinna wyglądać dobrze przygotowana umowa najmu okazjonalnego oraz instytucjonalnego, co w szczególności powinno się zawrzeć w takiej umowie, jak również jakie są różnice pomiędzy dwoma wskazanymi umowami.

Przygotuj się na najbliższy czas, bo zdecydowanie warto. Zdobywaj wiedzę i wdrażaj ją w swoim biznesie. Wiemy z doświadczenia, że to sprawdzony sposób na osiągnięcie sukcesu!

Mamy dla Ciebie PREZENT o wartości 699 pln

👇 Odbierz go w swoim panelu Studenta! 👇


KILKA OPINII NASZYCH STUDENTÓW

Michał Pawłowski
😎 "Bardzo dobry projekt, umożliwia uzyskiwanie wiedzy nie tylko na lokalnych spotkaniach. " 😎
Katarzyna Grzyb
👍 "Jestem bardzo zadowolona z Akademii Mieszkanicznika, ogrom wiedzy, praktyczne porady, można korzystać kiedy mam czas i ochotę. Polecam!" 👍
Łukasz Orlicki
👏"Ja aktualnie dowiedziałem się sporo jak zabezpieczyć umowy najmu, jakie są ciekawe metody pozyskania nieruchomości. Z niecierpliwością czekam na kolejne materiały."👏

MASZ PYTANIA, NAPISZ DO NAS

PAMIĘTAJ O PREZENCIE

👇 Odbierz go w swoim panelu Studenta! 👇