JUŻ NIEBAWEM!


Czego nauczysz się na szkoleniu:


  • Wybór odpowiedniej lokalizacji - z perspektywy inwestora, wybór odpowiedniego miejsca może zadecydować o powodzeniu inwestycji. Dowiesz się jakie grunty cieszą się w Polsce zainteresowaniem deweloperów oraz jakie czynniki składają się na wybór odpowiedniej lokalizacji.

  • Potencjał działki - przed dokonaniem zakupu działki, należy bezwzględnie zweryfikować jej potencjał. Dowiesz się dlaczego znajomość miejscowych planów zagospodarowania i wiedza o potencjale lokalizacji jest tak niezwykle istotna.

  • Rodzaje zabudowy - dowiesz się o rodzajach zabudowy oraz jakie wady i zalety niesie każda z nich.

  • Koszty wytworzenia vs. cena sprzedaży - podpowiemy Ci, jakie należy podjąć działania, aby zwiększyć sprzedaż przed rozpoczęciem budowy oraz w trakcie jej trwania.

  • Rodzaje działalności w branży deweloperskiej – szczegółowo przedstawimy Ci rodzaje działalności w branży deweloperskiej, co pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiednią formę prowadzenia działalności dla Ciebie.

  • Jak sprzedać nieruchomość - jak sprzedać mieszkanie, czyli strategia sprzedaży nieruchomości. Opowiemy Ci o marketingu i sprzedaży inwestycji deweloperskich.

Jarosław Gulewski


Deweloper z dużym doświadczeniem. W branży deweloperskiej realizował projekty od domów jednorodzinnych, lokali usługowych, po zabudowę wielorodzinną i spotkał się z wieloma możliwymi wyzwaniami jakie mogą przytrafić się podczas realizacji inwestycji. Nieruchomości są jego największą pasją, którą realizuje od ponad 12 lat.

Uwielbia maksymalizować zyski i pokazywać najkrótszą drogę od zakupu działki przez optymalne jej zabudowanie po rentowną sprzedaż lokali. Bardzo chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, żeby zmaksymalizować zyski i pokazać najkrótszą drogę od zakupu działki przez optymalne jej zabudowanie, po rentowną sprzedaż lokali.

Obecnie prowadzi trzy inwestycje w budowie na ponad 70 lokali oraz kolejne ma w przygotowaniu.ZACZYNAMY ZA:

WTOREK, 26 STYCZNIA 2021r., GODZINA 11:00 I 19:00