MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

PAWEŁ PREISNER


Wina dewelopera - czyli moja inwestycja krok po kroku
 

Szkolenie lokalne w Warszawie na którym gościliśmy Pawła Preisnera. Paweł jest deweloperem z 18-letnim doświdczeniem. Po razpierwszy z tym wykładem krok po kroku przeprowadza uczestników przez cienie i blaski procesu deweloperskiego. Jeśli chcesz kiedyś mieć swój hotel lub chcesz zająć się deweloperką to koniecznie musisz zobaczyć ten materiał. Gospodarzem był Robert Kuliga - lider warszawskiego oddziału Mieszkanicznika.

Dostęp do wszystkiego 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z TEGO MATERIAŁU

  • Jak zacząć przygodę z deweloperką ?
  • Jaki powinien być sposób myślenia dewelopera?
  • Jak przygotować się do bycia developerem?
  • Jaką ziemię kupić pod inwestycję? Na co zwrócić uwagę?
  • Czy warto jest mieć swój hotel?
  • Nietypowy marketing - tego nie rób!!!
  • Z czym najlepiej wyjść na rynek?
  • Jaki rodzaj nieruchomości sprzedaje się najlepiej?

CZAS TRWANIA - 91 MINUT

Paweł Preisner
  • Wina dewelopera - czyli moja inwestycja krok po kroku

Paweł Preisner - Deweloper

Z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 15 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Jego inwestycje: ST Tower, Zig Zak House, osiedle Strażacka są wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne w Rzeszowie. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, która została wydana w październiku 2018 roku.

Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Setki oddanych do użytkowania mieszkań i jeden hotel, który stanowi przysłowiową wisienkę na torcie. Masa życiowych doświadczeń tylko umocniła przekonanie, że warto się wyróżnić i pielęgnować pomysły, które wpadają do głowy. Doświadczenie wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności, ogólnie mówiąc w nieruchomościach pozwoliły na zebranie bezmiernej ilości wiedzy, którą przedstawi podczas swojego wykładu. Każdą nieruchomość traktuje z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.

Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia – sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie. Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2018 dla inwestycji ST Tower oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

OBEJRZYJ CAŁOŚĆ

Dostęp tylko do tego kursu TYLKO 79zł (dostęp do tego kursu przez 12 miesięcy)
Dostęp do wszystkich kursów - TYLKO DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA TERAZ 99zł miesięcznie z kodem rabatowym (rozliczane rocznie)

OPINIE STUDENTÓW AKADEMII

Marek Kozłowski
👍 Obejrzałem kilka darmowych materiałów z Akademii Mieszkanicznika. Bardzo wartościowe treści. Polecam. 👍
Paweł Walczak
👌 Super inicjatywa, super wykonanie. Bardzo praktyczne rady ułatwiające rozpoczęcie przygody z wynajmem. Ogromna wiedza prowadzących wykłady. 👌
Iwona
👏 Dobrze, że są opisane/wyjaśnione podstawowe zagadnienia w najmie. Brawa również za szybka reakcje/porady/wsparcie po pojawieniu się epidemii. 👏

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS