Wykładowca
Paweł Preisner
Kategoria
Deweloperka
Ocena:

Wina dewelopera - czyli moja inwestycja krok po kroku

Szkolenie lokalne w Warszawie, na którym gościliśmy Pawła Preisnera. Paweł jest deweloperem z 18-letnim doświadczeniem. Po raz pierwszy z tym wykładem krok po kroku przeprowadza uczestników przez cienie i blaski procesu deweloperskiego. Jeśli chcesz kiedyś mieć swój hotel lub chcesz zająć się deweloperką to koniecznie musisz zobaczyć ten materiał. Gospodarzem był Robert Kuliga - lider warszawskiego oddziału Mieszkanicznika.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak zacząć przygodę z deweloperką?
  • Jaki powinien być sposób myślenia dewelopera?
  • Jak przygotować się do bycia developerem?
  • Jaką ziemię kupić pod inwestycję? Na co zwrócić uwagę?
  • Czy warto jest mieć swój hotel?
  • Nietypowy marketing - tego nie rób!!!
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Paweł Preisner

DEWELOPER

Z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 15 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”.

Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Oddał do użytkowania setki mieszkań i jeden hotel. Doświadczenia wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności na rynku nieruchomości, pozwoliły na zebranie wiedzy, którą podzieli się podczas swojego wykładu. Każdą nieruchomość traktuje z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.

Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia – sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie. Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2018 dla inwestycji ST Tower oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS