MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

PAWEŁ PREISNER


Deweloper krok po kroku
 

Webinar on-line na którym gościliśmy Pawła Preisnera. Paweł jest deweloperem z 18-letnim doświdczeniem. Opowiada krok po kroku o procesie deweloperskim nie tylko podczas pandemii Covid-19. Przedstawiony zostaje najważniejszy aspekt sukcesu czyli schemat myślenia przedsiębiorcy i człowieka, który robi milionowe inwestycje. Padają trudne pytania i nietuzinkowe odpowiedzi. Bardzo wartościowy webinar.

Dostęp do wszystkiego 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ Z TEGO MATERIAŁU

 • Jak zacząć przygodę z deweloperką ?
 • Jaki powinien być sposób myślenia dewelopera?
 • Jak przygotować się do bycia developerem?
 • Jaką ziemię kupić pod inwestycję? Na co zwrócić uwagę?
 • Warunki zabudowy - zmora czy przestroga?
 • Hejt na dewelopera, jak sobie z tym radzić?
 • Bylejakość w deweloperce, co przyspiesza dynamikę sprzedaży?
 • Z czym najlepiej wyjść na rynek?
 • Jaki rodzaj nieruchomości sprzedaje się najlepiej?
 • Na co szczególnie uważać przy współpracy z architektem do współpracy
 • Jak zostać deweloperem nie mając swoich pieniędzy?

CZAS TRWANIA - 128 MINUT

Paweł Preisner
 • Deweloper krok po kroku - zazdrość, zawiść czy sposób na luksusowe życie?

Paweł Preisner - Deweloper

Z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 15 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Jego inwestycje: ST Tower, Zig Zak House, osiedle Strażacka są wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne w Rzeszowie. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, która została wydana w październiku 2018 roku.

Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Setki oddanych do użytkowania mieszkań i jeden hotel, który stanowi przysłowiową wisienkę na torcie. Masa życiowych doświadczeń tylko umocniła przekonanie, że warto się wyróżnić i pielęgnować pomysły, które wpadają do głowy. Doświadczenie wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności, ogólnie mówiąc w nieruchomościach pozwoliły na zebranie bezmiernej ilości wiedzy, którą przedstawi podczas swojego wykładu. Każdą nieruchomość traktuje z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.

Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia – sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie. Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2018 dla inwestycji ST Tower oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

OBEJRZYJ CAŁOŚĆ

Dostęp tylko do tego kursu TYLKO 79zł (dostęp do tego kursu przez 12 miesięcy)
Dostęp do wszystkich kursów - TYLKO DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA TERAZ 99zł miesięcznie z kodem rabatowym (rozliczane rocznie)

OPINIE STUDENTÓW AKADEMII

Marek Kozłowski
👍 Obejrzałem kilka darmowych materiałów z Akademii Mieszkanicznika. Bardzo wartościowe treści. Polecam. 👍
Paweł Walczak
👌 Super inicjatywa, super wykonanie. Bardzo praktyczne rady ułatwiające rozpoczęcie przygody z wynajmem. Ogromna wiedza prowadzących wykłady. 👌
Iwona
👏 Dobrze, że są opisane/wyjaśnione podstawowe zagadnienia w najmie. Brawa również za szybka reakcje/porady/wsparcie po pojawieniu się epidemii. 👏

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS