Wykładowca
Marta Barczewska-Golik
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Jak przekuć porażkę w sukces?

Pierwsze spotkanie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Martę Baczewską-Golik z Trójmista. Opowiadała o tym jak w ciężkich czasach pandemii radzić sobie z porażką. Mentalne sposoby na podniesienie energii sa na wyciągnięcie ręki. Spotkanie prowadziła Basia Domarus, lider oddziału z Gdańska.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Szybki sukces - blaski i cienie.
  • Porażka wpisana w ryzyko?
  • Szybki sukces to szybka porażka?
  • Jak radzić sobie z porażką?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Marta Baczewska-Golik

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI, INWESTOR

Pośredniczka nieruchomości, właścicielka Ruszamy Nieruchomości, inwestorka, podcasterka oraz współtwórca projektu Kobieca Strona Inwestowania.

Pierwszy krok w świecie nieruchomości postawiła w 2003 roku. Zainspirowana historiami rentierów, zaczęła marzyć o podobnym życiu. Ta wizja tak mnie pochłonęła, że natychmiast zaczęła edukować się w temacie nieruchomości i dzięki swojej zaradności oraz znalezieniu pierwszych inwestorów, rodziców, jako studentka kupiła pierwsze mieszkanie i zarobiła na nim 300%!

Oprócz pośrednictwa w nieruchomościach, jest też aktywną inwestorką. Dlatego obecnie poszerzam ofertę mojego biura o zarządzanie najmem długoterminowym i okazje inwestycyjne w Polsce i Hiszpanii (współpracuję na stałe Polakiem, który jest tam pośrednikiem nieruchomości).

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS